پربازدیدترین ها

آبسردکن‌های امروزی فقط یک دستگاه بزرگ و نافرم برای گوشه محل کار نیستند بلکه تنوع زیادی از لحاظ اندازه، شکل و کارایی دارند که آن ها را برای هر فضایی حتی خانه مناسب می کند.

ایلنا؛ با شنیدن نام آبسردکن شاید یاد دستگاه های بزرگی می افتید که بدنه فلزی دارند و در اداره ها یا دیگر اماکن عمومی دیده اید. خوب است بدانید که آبسردکن های امروزی فقط یک دستگاه بزرگ و نافرم برای گوشه محل کار نیستند بلکه تنوع زیادی از لحاظ اندازه، شکل و کارایی دارند که آن ها را برای هر فضایی حتی خانه مناسب می کند.

می‌توانید با خرید یکی از این دستگاه ها شیوه زندگی خود را به سبک سالمی تغییر دهید، پول پس انداز کنید، در یخچال فضای بیشتری داشته باشید و .... می پرسید چطور؟

دستگاه تو دل برو

درست است که با یخچال های ساید همیشه آب خنک و تصفیه شده در دسترس شماست اما آن ها علاوه بر این که فضای زیادی اشغال می کنند، قیمت بسیار بالایی هم دارند.

شما می توانید با خرید اینترنتی یک آبسردکن جمع و جور برای خانه، نیاز اعضای خانواده را نسبت به یک چشمه آب سالم و در دسترس به راحتی تامین کنید بدون آن که نیاز به تعویض یخچال یا صرف هزینه زیاد داشته باشید.

اگر محلی که برای آبسرد کن در نظر دارید خیلی بزرگ یا مناسب نیست یا آن را متناسب با زبان طراحی دکوراسیون خانه خود نمی‌دانید می‌توانید یکی از انواع رومیزی آن را انتخاب کنید. آبسردکن‌های رومیزی فضای کم تری را نسبت به آبسردکن های ایستاده اشغال می کنند و با ابعاد مختلفی که دارند روی کابینت آشپزخانه یا روی اپن، روی میز های کشودار و ... قرار می‌گیرند.

پیشنهاد ما آبسردکن میدیا مدل YL-1535 است که طراحی ظاهری زیبای آن برنده جوایز معتبری در دنیا شده است و با رنگ های متنوع در دل دکوراسیون هر آشپزخانه ای به خوبی می نشیند. با توجه به قیمت آبسردکن میدیا ، خرید آن مقرون به صرفه خواهد بود.

بیشتر آب بخورید، بیشتر صرفه جویی کنید

بسیاری از افراد که در خانه یا محیط کار اب سرد کن دارند، به تدریج متوجه می شوند که روزانه آب بیشتری می نوشند چون یک منبع آب خالص و گوارا در دسترس است. برای نوشیدن آب خنک در خانه اغلب یا شیر آب را باز می گذاریم تا به خنکی مطلوبی که دوست داریم برسد یا درب یخچال را باز می کنیم که در هر دو صورت در حال اتلاف انرژی هستیم.

باز و بسته کردن درب یخچال به صورت مرتب موجب خروج هوای سرد و ورود هوای گرم به فضای یخچال می شود که علاوه بر مصرف بیشتر برق برای دستگاه هم مضر است .

با خرید آّبسردکن علاوه بر این که به شکل سازماندهی شده ای به آب خوردن زیاد عادت می کنید، بازدهی و عمر یخچال خود را هم افزایش می دهید. قیمت آب سرد کن ارزان تر از قیمت یک یخچال جدید است.

آبسردکن خانگی، یک تیر و دو نشان

به سینک دست نزنید

آب سرد کن ها قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار را دارند که با تصفیه چند مرحله ای، آب نوشیدنی را با بالاترین استانداردهای ممکن در دسترس قرار می دهند. پس نوشیدن آب بی کیفیت را متوقف کنید بدون آن که نیاز باشد یک سوراخ بزرگ برای قرار دادن شیر تصفیه آب روی سینک خود ایجاد کنید.

برخی از مدل های آب سرد کن مانند آبسردکن مجیک ، سیستم فیلتراسیون پیشرفته ای دارند که علاوه بر حذف هر نوع میکروب، ناخالصی و بوی نامطبوع، میزان سختی آب را هم به حد مطلوب می رساند.

بطری های پلاستیکی را دور بریزید

ما عادت داریم به محض خالی شدن بطری های پلاستیکی نوشابه، دلستر و ... دوباره از آن ها به عنوان بطری آب استفاده کنیم یا برای یخ زدن در فریزر قرار دهیم.

توصیه پزشکان این است که به هیچ عنوان این بطری ها را در یخچال و به ویژه در فریزر نگه ندارید. این بطری ها از مواد شیمیایی خطرناک درست می شوند که می تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد بنابراین با خرید یک دستگاه تصفیه آب می توانید تمام بطری های پلاستیکی را دور بریزید.

یخچال را کمی خلوت کنید

بطری یا پارچ های آب به ویژه در فصل های گرم سال، معمولا فضای زیادی از یخچال را اشغال می کنند و بنابراین افرادی که یخچال های خیلی بزرگی ندارند همیشه با مشکل کمبود جا مواجه هستند. با خرید آب سرد کن می توانید تمام بطری و ظرف هایی که برای خنک شدن آب در یخچال گذاشته اید از آن خارج ساخته و از فضای داخل یخچال به روش کاربردی تری استفاده کنید.

چای همیشه حاضر است

در سال های گذشته آب سرد کن ها، دستگاه‌های بد قواره فلزی بودند که تنها آب را سرد می کردند. اما امروزه با تغییر نیاز مصرف کننده، قابلیت گرم کردن یا حتی جوش آوردن آب هم به آن ها اضافه شده که بسیار محبوب است. یک چای داغ یا قهوه فوری همیشه در محل کار یا خانه آماده است.

نیازی نیست برای خرید یک یخچال ساید هزینه زیادی بپردازید یا فضای عمده یخچال خود در خانه را به بطری های آب اختصاص دهید . با خرید یک آبسردکن جمع و جور برای خانه ، هم بیشتر آب بخورید، از ظرفیت یخچال به صورت مفیدی استفاده کنید، در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و شیوه زندگی خود را به سبک سالمی تغییر دهید . می‌پرسید چطور ؟

کد خبر: 462152

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT