پربازدیدترین ها

صدرالله بمانا گفت: طرح نوسازی ناوگان فرسوده حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای از سال 94 با امضای قرارداد وزارتخانه‌های نفت و راه آغاز شد که بر اساس آن، 65 هزار دستگاه کامیون‌ فرسوده با عمر بالای 35 سال نوسازی خواهد شد.

وام 320 میلیون تومانی با سود 9 درصد برای نوسازی کامیون‌های فرسوده مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی، از پرداخت وام 320 میلیون تومانی با سود 9 درصدی برای نوسازی کامیون‌های فرسوده خبر داد.

به گزارش عصرایران وزارت راه و شهرسازی، صدرالله بمانا گفت: طرح نوسازی ناوگان فرسوده حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای از سال 94 با امضای قرارداد وزارتخانه‌های نفت و راه آغاز شد که بر اساس آن، 65 هزار دستگاه کامیون‌ فرسوده با عمر بالای 35 سال نوسازی خواهد شد.

وی با بیان این‌که منابع مالی مورد نیاز برای این برنامه از محل صرفه‌جویی سوخت حاصل از نوسازی و جایگزینی یک کامیون نو با نمونه فرسوده تامین می‌شود، افزود:‌ برای نوسازی کشنده‌ها 320 میلیون تومان وام با سود 9 درصد پرداخت می شود.

این مقام مسئول با یادآوری این‌که تا پایان سال گذشته 2100 دستگاه کامیون به متقاضیان تحویل شده است، تصریح کرد:‌ قیمت یک دستگاه کامیون به طور متوسط 470 میلیون تومان است؛ این در حالی است که میزان مصرف سوخت کامیون‌های نو نصف کشنده‌های فرسوده است.

کد خبر: 462181

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT