پربازدیدترین ها

در آوریل ۲۰۱۳

فروش رنوی فرانسه در ایران طی آوریل ۲۰۱۳ نسبت به ماه قبل از آن نصف شد و به ۴ هزار و ۲ دستگاه رسید.

شرکت خودروسازی رنوی فرانسه در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد فروش جهانی این شرکت در آوریل ۲۰۱۳ با افزایش ۱۹.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن مواجه شده و به ۱۱۹ هزار و ۳۹۲ دستگاه رسیده است.

بر اساس این گزارش فروش رنو در بازار ایران در آوریل امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰.۵ درصد کاهش داشته و به ۴ هزار و ۲ دستگاه رسیده است. فروش رنو در این ماه نسبت به ماه قبل از آن نیز نصف شده است. رنو در ماه مارس ۸ هزار و ۲۰۰ دستگاه از محصولات خود را در بازار ایران به فروش رسانده بود.
میزان فروش رنو در ایران طی ۴ ماه نخست سال جاری میلادی نیز بالغ بر ۲۲ هزار و ۹۰۲ دستگاه اعلام شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵.۴ درصد کاهش داشته است. فروش رنو در ایران طی ۴ ماه نخست سال ۲۰۱۲ بالغ بر ۳۵ هزار و ۴۷۵ دستگاه اعلام شده بود.

میزان فروش محصولات رنو در ایران طی ماه های ژانویه و فوریه ۲۰۱۳ نیز به ترتیب ۳ هزار و ۶۱۵ دستگاه و ۷ هزار و ۸۵ دستگاه بوده است.
پیش از اجرای تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران که از اول جولای ۲۰۱۲ به اجرا گذاشته شد فروش رنو در ایران به طور متوسط ۹ تا ۱۰ هزار دستگاه در ماه بود.
خودروی لوگان پرفروش ترین محصول این شرکت در ایران است که با نام ال ۹۰ و به صورت سی کی دی در این کشور تولید می شود.
این شرکت فرانسوی در سال ۲۰۱۱ بالغ بر ۹۳ هزار و ۶۲۶ دستگاه خودرو در ایران به فروش رسانده بود که این رقم در سال ۲۰۱۲ با افزایش ۶.۷ درصدی به ۱۰۰ هزار و ۷۸۳ دستگاه رسید.

فروش جهانی رنو در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی نیز با رشد ۷.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۴۲۰ هزار و ۷۰۷ دستگاه رسیده است.

کد خبر: 46797

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT