پربازدیدترین ها

قیمت طلا به پایین ترین سطح خود در سه سال اخیر رسید

به گزارش شبکه خبری ای بی سی، قیمت طلا به دنبال اخبار جدید از وضعیت اقتصادی آمریکا به پایین ترین سطح خود در سه سال گذشته رسید. انتشار اخبار جدید از وضعیت اقتصادی آمریکا احتمال پایان سیاست های محرک فدرال رزرو را افزایش داده است.

برپایه این اخبار جدید، قیمت خانه در ۷سال اخیر به بیشتین میزان خود رسیده است و همین موضوع اعتماد مصرف کنندگان آمریکایی را افزایش داده است.

تحلیلگران HSBC دورنمای بلند مدت روند این فلز را کاهشی پیش بینی می کنند. طبق برآورد و انتظارات این تحلیلگران قیمت هر اونس طلا به ۱۴۳۵دلار سقوط خواهد کرد که این میزان کمتر از پیش بینی قبلی آنهاست. همچنین برآورد شده است که قیمت طلا در سال ۲۰۱۴ به ۱۳۹۵دلار نیز برسد.

بانک مرکزی آمریکا برای مقابله با بحران اقتصادی این کشور هر ماه ۸۵ میلیارد دلار از اوارق قرضه شرکت های بحران زده این کشور را خریداری می کند که با انتشار آمار امیدوارکننده از وضعیت اقتصادی این کشور به فکر کاهش سطح این خرید است.

از سوی دیگر، تحلیلگران کیتکو، معتبرترین سایت تحلیل طلا نیز به ادامه روند کاهشی دلار رای داده اند. آنها نیز معتقدند سقوط قیممت طلا ادامه دار خواهد بود.

کد خبر: 48592

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT