پربازدیدترین ها

گفته می شود در حالیکه تا چندی پیش ورودی به انبارها و بنگاه های کالا تقریبا به صفر رسیده بود که بعد از انتخابات با شکل گیری انتظارات مثبت و امید تازه بازارها به بهبود وضعیت اقتصادی کشور، داد و ستدها شکل تازه ای به خود گرفته است.

در حالیکه تا چندی پیش ورودی به انبارها و بنگاه های کالا تقریبا به صفر رسیده بود که بعد از انتخابات با شکل گیری انتظارات مثبت و امید تازه بازارها به بهبود وضعیت اقتصادی کشور، داد و ستدها شکل تازه ای به خود گرفته است. تا قبل از انتخابات بسیاری از صاحبان انبارهای کالا، به دلیل رکود اقتصادی انبارهای خود را تخلیه و فعالیت اقتصادی خود را متوقف کرده بودند.

طی هفته گذشته علاوه بر اینکه از تعداد این انبارهای راکد کاسته شده است، صاحبان انبارها از افزایش ورودی بارها و کالاها به محوطه خود خبر می دهند. یکی از انبارداران جنوب شهر تهران در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز می گوید: تا قبل از انتخابات، مدت زیادی می شد که از انبار فقط کالای خروجی داشتیم و عملا هیچ کانتینر ورودی به انبار نداشتیم. اما بعد از انتخابات اوضاع کمی بهتر شده است.

این انباردار می افزاید: گرچه هنوز تعداد کانتینرهای ورودی به اندازه سال قبل نیست و بسیار کمتر است اما با این وجود با شروع سال جدید، این اولین رونق بازار انبارداران است.

کد خبر: 48691

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT