پربازدیدترین ها

در پایان معاملات سکه طلای آتی تمام قراردادها در آخرین قیمت با افزایش جزئی به تأثیر از افزایش قیمت سکه در بازار نقدی معامله شدند؛ معامله گران معتقدند معاملات آتی به خواب فرو رفته و خبری هم از هیجان های گذشته نیست.

هم اکنون هر قطعه سکه امامی(طرح جدید) با افزایش ۲۲ هزار تومانی نسبت به آخرین نرخ یک میلیون و ۱۱۲ هزار تومان ارزش گذاری شده است؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش جزئی ۱۰۳ هزار و ۲۰۰ تومان، ۲۲ عیار ۱۲۶ هزار و ۳۰۰ تومان و ۲۴ عیار ۱۳۷ هزار و ۷۰۰ تومان خرید و فروش می شود.

براساس این گزارش دلار آمریکا در بازار غیر رسمی نیز با افزایش جزئی ۳ هزار و ۳۵۰ تومان قیمت گذاری شده است.

به گزارش فارس، قراردادهای آتی سکه طلا در تمام سررسید ها با افزایش جزئی همراه بود اما حجم قراردادهای معامله شده نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.

بر همین اساس، قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیرماه در آخرین قیمت با ۰.۷۱ درصد افزایش یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان و با حجمی بالغ بر ۲۴۱ قرارداد داد و ستد شد.

همچنین قرارداد آتی سکه طلا تحویل مردادماه نیز با افزایش ۰.۸۴ درصد در آخرین قیمت و با حجمی نزدیک به یک هزار و ۵۰۰ قرارداد، یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان قیمت گذاری شد.

در این میان، قرارداد آتی سکه طلا تحویل شهریورماه نیز در آخرین قیمت با ۰.۹۳ درصد افزایش یک میلیون و ۱۸۲ هزار و ۵۰۰ تومان و با حجمی نزدیک به ۴ هزار قرارداد مورد معامله قرار گرفت.

کد خبر: 49590

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT