پربازدیدترین ها

در حالی که زمزمه خروج رنو از بازار ایران شنیده می شود، این شرکت در تدارک آن است که مگان یکی از پرفروش ترین تولیدات خود را راهی نمایشگاه فرانکفورت کند. مدل هایی واقعاً اسپرت و واقعاً جدید.

ویرایش ۲۰۱۴ مگان های رنو در راه است. نسخه هایی که اگرچه پیش تر دیده بودیم ولی اکنون با تغییر ظاهر و باطن عرضه می شوند.

دستکاری طراحی جلوپنجره، چراغ ها، سپرها و تعبیه رینگ های جدید خانواده تازه وارد مگان ها را بیش از پیش اسپرت تر و جوان پسندتر کرده است.

رنو اعلام کرده است چهار مدل مگان ۲۰۱۴ را به نمایشگاه و بعد از آن به بازارهای جهانی می فرستد. مدل های هاچ بک، کوپه، استیشن و جی تی.

بخش موتوراسپرت این کمپانی فرانسوی نیز وعده داده است یک ویرایش فوق العاده ویژه و استثنایی را به نمایشگاه برساند. ویرایشی با نام Renaultsport ۲۶۵ Cup که برای حرفه ای ها و در حقیقت آنهایی است که چیزی بیشتر از یک خودروی اسپرت طلب می کنند.

بهره گیری از روش رنگ بندی مسابقه ای در این مدل ها، جلوه ای بدیع به کل خانواده بخشیده است.

مدل پایه مگان دارای یک موتور ۱.۲ لیتری به قدرت ۸۵ اسب بخار است. شتاب صفر تا ۱۰۰ آن ۱۰.۹ ثانیه و سرعت نهایی اش ۱۹۰ کیلومتر در ساعت ثبت شده است.

اما قوی ترین مدل مجهز به یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ شده به قدرت ۲۶۵ اسب بخار است. شتاب صفر تا ۱۰۰ این مدل فقط ۶.۱ ثانیه و سرعت نهایی اش نیز ۲۵۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

کد خبر: 62079

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT