پربازدیدترین ها

با ثبات قیمت انواع ارز و طلا در بازار تهران برخی از کارشناسان معتقدند که نگاه ها به ژنو است تا تأثیر تصمیمات امشب، روز شنبه در بازار خودنمایی کند.

قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی در لحظه تنظیم این گزارش ۱۳۰۸ دلار و ۴۰ سنت است که نسبت به روز گذشته ۸۰ سنت افزایش قیمت داشته است، همچنین نسبت به یک ماه گذشته یک دلار و ۴۰ سنت افزایش داشته و نسبت به یک سال گذشته ۴۲۳ دلار و ۵۰ سنت کاهش قیمت داشته است.

بنابراین گزارش، هر اونس نقره در بازارهای جهانی ۲۱ دلار و ۷۹ سنت هر اونس پلاتینیوم ۱۴۶۱ دلار، هر اونس پالادیوم ۷۶۰ دلار و هر اونس رادیوم ۱۰۷۵ دلار معامله می شود.

در آخرین معاملات روز پنجشنبه هر قطعه سکه طرح قدیم ۹۴۶ هزار تومان طرح جدید ۹۴۷ هزار تومان، نیم سکه ۴۸۳ هزار تومان، ربع سکه ۲۸۳ هزار تومان و سکه گرمی ۱۹۰ هزار تومان معامله می شود و این در حالی است که هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۶ هزار و ۹۵۷ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۱۲۹ هزار و ۲۱۳ تومان معامله می شود.

به گزارش فارس هر دلار آمریکا در آخرین معاملات روز پنجشنبه ۳ هزار و ۱۵ تومان هر یورو ۴ هزار و ۸۵ تومان و هر پوند ۴ هزار و ۸۵۵ تومان معامله می شود و این در حالی است که هر درهم امارات ۸۲۶ تومان مورد معامله قرار گرفته است.

به گزارش فارس؛ بسیاری از کارشناسان معتقدند جلسه امشب ژنو در خصوص فعالیت های هسته ای ایران تاثیر بسیار زیادی در بازار ارز فردا خواهد داشت، چرا که براساس آخرین اخبار ۴ وزیر از وزرای خارجه ۱ + ۵ به ژنو سفر کرده اند و اخبار رسیده از آنجا براساس آنچه نمایندگان ایران گفته اند، خوشبینانه است.

کد خبر: 73523

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT