پربازدیدترین ها

عضو کمیسیون تلفیق در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ گفت: بنای جلسه امروز دولت با نمایندگان مجلس ایجاد نوعی ادبیات واحد بود و به جزییات فاز دوم هدفمندسازی پرداخته نشد.

سید سعید زمانیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه در جلسه امروز دولت با برخی نمایندگان مجلس بر روی هماهنگی، تعامل و ادبیات واحد بحثو تبادل نظر شد، اظهار کرد: این هماهنگی ها در راستای دستیابی به اهداف کلان مورد نیاز است.

وی افزود: در بخش موضوعات اقتصادی هم به ساماندهی مشکلاتی که در این حوزه موجود است پرداخته شد و تمامی اعضا خواستار ایجاد ساختار اقتصادی قوی در کشور و توجه به اقشار کم درآمد شدند.
نماینده مردم شهرکرد در بهارستان با اشاره به اینکه سر فصل تعیین شده برای جلسه امروز درباره بررسی چگونگی فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها بود، گفت: به هیچ عنوان وارد موضوعات جزیی در این مورد نشدیم و هیچ موضوع خاصی هم در ارتباط با آن تعیین نشد.

او خاطر نشان کرد: قرار شد که در ارتباط با بررسی این موضوع جلسات متعددی برگزار شود تا بر مبنای آن کار کارشناسی صورت گیرد و بعد به نتیجه ای واحد برسیم که مورد قبول مجلس و دولت باشد.

زمانیان بار دیگر با تأکید بر اینکه مبنای این نشست ایجاد نوعی تعامل نزدیک بین مجلس و دولت برای پیدا کردن راه حل های مناسب با کمترین هزینه و بیشترین بهره وری بود، ابراز کرد: حداقل باید در ارتباط با این موضوع ۵ یا ۶ جلسه دیگر برگزار و به سرفصل هایی چون وضعیت موجود اقتصادی، رکود تورمی و زیرساخت ها رسیدگی شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 92696

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT