پربازدیدترین ها

باهنر در گفت وگو با فارس:

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که مجلس بحثتوقیف اموال بنیاد علوی را پیگیری می کند، گفت: دولت نیز وظیفه دارد از مسیر حقوقی و دیپلماتیک حقوق ملت را پیگیری کند.

محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسبا اشاره به حکم توقیف اموال بنیاد علوی از سوی دادگاهی در ایالات متحده آمریکا گفت: مجلس شورای اسلامی به صورت جدی توقیف اموال بنیاد علوی را پیگیری کرده و آن را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

وی افزود: البته من معتقدم که در این باره باید کار حقوقی و قضایی دقیق صورت گیرد چراکه این مسئله تنها مربوط به زمان فعلی نمی شود.

نائب رئیس مجلس ادامه داد: به طور حتم دولت گذشته نیز باید در این رابطه اقدامات جدی را به عمل می آورد تا از توقیف اموال این بنیاد در آمریکا جلوگیری شود.

باهنر با بیان اینکه در حال حاضر در یک روند سیاسی اموال کشور ما در آمریکا توقیف شده است گفت: لازم است با تلاش های حقوقی و قضایی با این مسئله برخورد شود. البته ما سوابق برخوردهای سیاسی نیز با مسائل حقوقی از سوی آمریکایی ها را داشته ایم.

وی ادامه داد: باید تلاش کرد تا با به کارگیری وکلای خبره و ارائه دفاعیه های قابل قبول از حقوق ملت ایران دفاع کرد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: هم اکنون کار به هیچ عنوان تمام شده نیست و دولت وظیفه دارد چه از مسیر حقوقی و چه از طریق دیپلماتیک حقوق ملت را پیگیری کند.

انتهای پیام /

کد خبر: 142503

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT