پربازدیدترین ها

جوکار در گفت وگو به تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طرح تقویت و توسعه سازمان بسیج رسانه در کمیته بسیج این کمیسیون نهایی شده و نیمه اردیبهشت در صحن علنی مجلس بررسی می شود.

محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به بررسی طرح تقویت و توسعه بسیج رسانه در این کمیسیون، گفت: طرح تقویت و توسعه بسیج رسانه با بیش از ۲۰۰ امضا از صحن علنی مجلس به این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده است.

وی با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس به عنوان کمیسیون اصلی رسیدگی کننده این طرح است، افزود: این طرح از سوی کمیسیون امنیت برای بررسی به کمیته بسیج رسانه ارجاع داده که تاکنون جلساتی نیز برای بررسی آن در این کمیته داشته ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه اظهار داشت: در جلساتی که با کارشناسان رسانه، مرکز پژوهش ها و سازمان بسیج رسانه داشتیم، به جمع بندی هایی رسیده ایم که طرح آن در نیمه اردیبهشت و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه در صحن علنی مجلس یررسی می شود.

جوکار با بیان اینکه با نهایی شدن این طرح و تبدیل آن به قانون، ارتباط و تعامل خوبی بین سازمان بسیج رسانه با سایر دستگاه ها و نهادها برقرار می کند، تأکید کرد: با تصویب این طرح در صحن علنی مجلس، چارچوب های فعالیت سازمان بسیج رسانه تبیین می شود.

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اهداف مهم این طرح، نحوه همکاری و تعامل سازمان بسیج رسانه با سایر رسانه های جمعی از جمله رسانه ملی است که چارچوب های آن در این طرح مشخص شده است.

انتهای پیام /

کد خبر: 142559

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT