پربازدیدترین ها

اسماعیلی در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: رئیس هیئت تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس گفت: به علت نهایی نشدن گزارش، درخواست تمدید مهلت تحقیق و تفحص از صنایع مس به رئیس مجلس ارائه شد.

داریوش اسماعیلی رئیس هیئت تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صنایع مس در مدت قانونی نهایی نمی شود، از ارائه درخواست تمدید مهلت برای این تحقیق و تفحص به رئیس مجلس خبر داد.

وی درباره علت زمان بردن این تحقیق و تفحص اظهار داشت: تعداد زیادی از اعضای هیئت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۳ عضو بودند که جلسات این کمیسیون، فشرده و در ۲ و حتی ۳ شیفت کاری بود و پس از آن نیز گزارش کمیسیون تلفیق به صحن علنی آمد و جلسات صحن علنی ۳ شیفته شد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس ادامه داد: از طرف دیگر صنایع مس نیز وسیع است و رسیدگی به آن زمان می برد، بر همین اساس درخواست تمدید مهلت تحقیق و تفحص را به رئیس مجلس ارائه کرده ایم.

به گزارش تسنیم، احکام اعضای هیئت تحقیق و تفحص از شرکت ملی صنایع مس روز ۲۳ آذرماه سال ۱۳۹۲ توسط رئیس مجلس صادر شد که بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، اعضای هیئت تا ۶ ماه پس از صدور احکام برای ارائه گزارش نهایی زمان دارند.

انتهای پیام /

کد خبر: 153997

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT