پربازدیدترین ها

سجادی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: نباید مدیرانی که در فتنه سال ۸۸ فعال بودند را در قسمت های تصمیم گیر، حساس و مدیریت کلیدی قرار دهیم، زیرا این باعثتضییع حقوق مردم و جمهوری اسلامی است.

سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیمبا انتقاد از کوتاهی دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی در معرفی عبدالحسین هراتی به دانشگاه آزاد اظهار داشت: در انتصاباتی که در نظام جمهوری اسلامی صورت می گیرد، به ویژه جاهایی کلیدی، باید معیارهایی باشد، زیرا مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی امانت هایی است که مردم در اختیار مسئولین وزارت علوم یا دانشگاه آزاد قرار می دهند.

وی با تأکید بر اینکه برای انتصابات نهادهای مربوطه باید نظر وزارت اطلاعات را داشته باشند و وزارت باید بتواند واجد شرایط بودن شخص را برای تصدی پست های مدیریتی و کلیدی احصا کند، تصریح کرد: این نوع انتصابات باید در مورد وزارت خانه ها، نهادهای فرهنگی و… مد نظر باشد، بنابراین انتصاب آقای هراتی کاملا ناهنجار بود ولی با توجه به حساسیت هایی که به وجود آمد این موضوع منتفی شد.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری اضافه کرد: البته در جاهای دیگر نیز نباید مدیرانی که در فتنه سال ۸۸ فعال بودند را در قسمت های تصمیم گیر، حساس و مدیریت کلیدی قرار دهیم، زیرا این باعثتضییع حقوق مردم و جمهوری اسلامی است.

سجادی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ما نیروهای مستعد، متدین، متخصص و… داریم نباید این ها را نادیده بگیریم و پست های مدیریتی را در اختیار افراد مسئله دار و فعال در فتنه بگذاریم، زیرا این اقدام ظلم آشکار به حقوق نظام و جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام /

کد خبر: 153999

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT