پربازدیدترین ها

در گفت وگویی

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی وزارت کشور گفت: الان بنده معاونت سیاسی وزارت کشور را اداره می کنم و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتیم و تمام تلاش هم همین بوده که در کار معاونت سیاسی هیچ خللی وارد نشود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در گفت وگویی با بیان اینکه بنده در حال حاضر بخش عمده ای از اداره معاونت سیاسی وزارت کشور را منهای بخش هایی که از سوی شخص وزیر محترم اداره می شود، اداره می کنم، گفت: کارها در این معاونت روی زمین نمانده و در حال انجام است.

وی افزود: بر وزارت کشور نگاه جناحی حاکم نیست و نه وزیران و نه استانداران هیچ اعتقادی به انسداد فضای سیاسی کشور ندارند.

سخنگوی وزارت کشور تصریح کرد: الان بنده معاونت سیاسی وزارت کشور را اداره می کنم و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتیم و تمام تلاش هم همین بوده که در کار معاونت سیاسی هیچ خللی وارد نشود. نمونه آن، جلساتی است که با استانداران، معاونان سیاسی و اصحاب رسانه برگزار شد، سمیناری با دبیران کل احزاب و گروه های سیاسی از هر دو جناح تشکیل شد، جلسات کمیسیون سیاسی، دفاعی و دولت، جلسات کمیسیون ماده ۱۰، جلسات مشترک با مجلس، انتصابات و هر فعالیتی که در حوزه مسئولیت معاونت سیاسی تعریف شده، در حال انجام است و کار روی زمین نمانده و تلاش ما این است که کارها به نحو احسن انجام شود اما این که این معاونت چه زمانی منصوب شود و چه کسی منصوب می شود برای من قابل پیش بینی نیست.

امیری در ادامه گفت وگوی خود با هفته نامه صدا، می گوید: برگزاری جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از سوی رحمانی فضلی به بنده واگذار شده است و جلسه کمیسیون ماده ۱۰ به تازگی تشکیل شده است. بنده به مدیرکل سیاسی عرض کردم که هر پرونده ای آماده است، بیاید و در دستور کار قرار گیرد و اصلا هم این نگاه نباشد که این پرونده مربوط به اصلاح طلبان است یا اصولگرایان.

وی همچنین اظهار داشت: آن چیزی که برای ما ملاک است، قانون است. در جلسه اخیر کمیسیون ماده ۱۰ به ۳۵۰ پرونده رسیدگی کردیم و جلسات بعدی هم انشاالله در فرجه قانونی که هر ۱۵ روز یک بار است، برگزار می شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180594

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT