پربازدیدترین ها

مرتضی طلایی:

خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای شهر بیشتر از وزارت علوم و دانشگاه تهران علاقمند به عملیاتی شدن طرح جامع این دانشگاه، به ویژه در مرحله اول آن است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران در مراسم تجلیل از نفرات برتر آزمون کارشناسی ارشد و دکترای سال ۹۳ در وزارت کشور، در خصوص اقدامات شورای شهر برای اجرایی شدن طرح تفصیلی دانشگاه های تهران، گفت: مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری ودر طول حداقل ۱۰ سال گذشته بیشترین همکاری و تعامل با مجموعه مراکز آموزش عالی کشور انجام داده است.

وی افزود: مدیریت شهری از دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، صنعتی امیرکبیر و علم و صنعت در طی سال های گذشته به خوبی پشتیبانی کرده است.

عضو شورای شهر تهران یادآور شد: دانشگاه های تهران، صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر از کمبود فضای آموزشی رنج می برند و به همین دلیل حمایت از سوی مدیریت شهری و دولت در امر توسعه دانشگاه ها ضروری است.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه تهران نماد علمی کشور است، افزود: شورای شهر تهران بیشتر از دوستان وزارت علوم و دانشگاه تهران علاقمند به عملیاتی شدن طرح جامع این دانشگاه به ویژه در مرحله اول آن است.

طلایی درباره آخرین وضعیت ایجاد دانشگاه حمل و نقل و ترافیک، تصریح کرد: آقای پورموسوی و چند تن دیگر از افراد صاحب نظر در این حوزه مشغول کار بر روی ایجاد این دانشگاه هستند.

نائب رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: تربیت نیروهای کارآمد در حوزه حمل و نقل و ترافیک که امروزه مسئله ای چند وجهی و نیازمند رشته های مختلفی است، برای مدیریت شهری از اهمیت بالایی برخوردار است. رشته های آموزشی جامعه شناسی، فنی و عمرانی، شهرسازی، ترافیک و حمل و نقل از رشته هایی است که مورد نیاز کشور است.

انتهای پیام /

کد خبر: 180624

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT