پربازدیدترین ها

سردار حاجی زاده در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: تکنولوژی ایران در ساختن پهپاد بسیار پیشرفته تر از اسرائیل و هرمس است.

سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم دراراک، در پاسخ به سوالی درباره تحویل موشک های S۳۰۰ به ایران از سوی کشور روسیه اظهار کرد: تحویل موشک های S۳۰۰ از روسیه به ایران با اختلافاتی همراه است که هنوز حل نشده و ما هم به دنبال آن نیستیم.

وی در پاسخ به اینکه جهیز کرانه باختری در چه مرحله ای است، افزود: تجهیز کرانه باختری را بنا به فرموده مقام معظم رهبری دنبال می کنیم چراکه چنین چیزی خواسته و تدبیر فرماندهی کل قوا است.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران در پاسخ به سوالی درباره پاسخ ایران اسلامی به هرگونه اقدام دشمن در انجام فعالیت های جاسوسی و خرابکارانه گفت: اگر اسرائیل پهپاد های دیگری را برای جاسوسی به سوی ایران بفرستد همانطور که پهپاد هرمس را ساقط کردیم، بعدی ها را نیز ساقط خواهیم کرد.

سردار حاجی زادهدر پاسخ به سئوالی که آیا پس از انهدام پهپاد هرمس، ایران از تکنولوژی آن استفاده می کند، تصریح کرد: تکنولوژی جاسوسی هرمس اسرائیل چیز خاصی نبود؛ اسرائیل هم خودش و هم تکنولوژی اش نجس است، بنابراین ایران به دنبال تکنولوژی آن ها نیست و از هرمس انبوه سازی نمی کند.

وی تجهیزات و پیشرفت های علمی ایران اسلامی در زمینه ساخت پهپاد را بسیار پیشرفته تر از دیگران به ویژه رژیم جعلی صهیونیستی عنوان کرد و افزود: تکنولوژی ایران در ساختن پهپاد بسیار پیشرفته تر از اسرائیل و پهپادهایی مانند هرمس است.

انتهای پیام / آ

کد خبر: 180708

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT