پربازدیدترین ها

نقوی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه انگلیس در پیدایش داعش نقش اساسی ایفا کرده، گفت: دولت انگلیس در کشتار مردم عراق، سوریه و افغانستان با تروریست های شریک است.

سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیمدرباره اضهارات ضدایرانی دیوید کامرون، گفت: اظهارات آقای کامرون درباره غیرمسئولانه و مغایر با احترام متقابل بود.

وی با بیان اینکه کامرون باید به خواست مردم خود درباره احترام به کشورهای مستقل احترام بگذارد، تصریح کرد: اینکه، آقای کامرون بخواهد درباره ایران، اظهاراتی خلاف واقع و مخرب داشته باشد به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.
نقوی تصریح کرد: مقامات دولت انگلیس، هیچگاه نگاه مناسبی به ملت و دولت ایران نداشته اند و آن زمان هم که رابطه ۲ کشور مناسب بوده، آنها از این فرصت برای برای جاسوسی استفاده کرده اند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره ادعاهای نخست وزیر انگلیس علیه ایران، گفت: انگلیسی ها در شکل گیری گروه تروریستی داعش نقش اساسی داشته اند و اینکه امروز ژست مبارزه با تروریسیم می گیرند، فریب کاری است؛ دولت انگلیس در کشتار مردم عراق، سوریه و افغانستان با تروریست های شریک است و بی شک تروریست ها با حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس است که دست به جنایات ضدانسانی می زنند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180805

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT