پربازدیدترین ها

بیرجند- ایرنا- نتایج نهایی شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای بشرویه و ارسک اعلام شد.

علیرضا زمانزاده فرماندار بشرویه، شنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: مردم این شهرستان همانند گذشته حضوری پرشور و آگاهانه در این انتخابات داشتند.
وی افزود: بر اساس آرای شمارش شده از 18 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر بشرویه، حسن سلیمی، چهار هزار و 959 رای ، علی قلیان اول، چهار هزار و 71 رای ، محمد جواد سلطان زاده، سه هزار و 563 رای، محمد رضا وکیل زاده، سه هزار و 530 رای و ادریس حسین زاده 2 هزار و 393 رای به عنوان اعضای اصلی شورا شهر بشرویه بیشترین آراء را به خود اختصاص دادند.
به گزارش ایرنا، فرماندار بشرویه اظهار کرد: محمد مقیمیان با 2 هزار و 201 رای، احمد دهوکی با 2هزار و 902 رای و محمد جعفر سلیمی با یکهزار و 948 رای به عنوان اعضای علی البدل مشخص شدند.
زمانزاده با اشاره به اعضای منتخب شورای شهر ارسک گفت: غلامرضا رحیم کریمی با هزار و 87 رای، علی ارزه گر با 901 رای، عباس لطفیان مقدم با 862 رای، زهرا وحیدی با 796 رای و محمد علی کوهی با کسب 766 منتخبان شورای شهر ارسک بودند.
وی تاکید کرد: مردم این شهرستان همپای دیگر هموطنان بار دیگر مشت محکمی را بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی زدند و وفاداری خود نسبت به آرمان های انقلاب، امام راحل (ره) و شهدا را اعلام کردند.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دیروز جمعه برگزار شد.
شهر بشرویه در 300کیلومتری شمال غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار داشته و بالای 26 هزار نفر جمعیت دارد.
در انتخابات این دوره 76 صندوق در 35 شعبه اخذ رای در شهرستان بشرویه آرای مردم را جمع آوری کردند .
همچنین برای انتخابات این دوره از شوراها در بشرویه 18 نفر برای شوراهای شهر و 118 نفر نیز برای شوراهای روستاها نامزد شده بودند.
سایت ایرنا خراسان جنوبی www.irna.ir/skhorasan
کانال اطلاع رسانی : http://telegram.me/birjand
*7550*2047*خبرنگار- نرگس سینایی* انتشار دهنده - عباسقلی اشکورجیری*

کد خبر: 359814

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT