پربازدیدترین ها

آیت الله کعبی مطرح کرد

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: آقای رئیسی قدرتمندانه وارد میدان رقابت انتخاباتی شد و درعین‌حال فردی قوی، مظلوم و متخلق بود که توانست بین نیروهای مؤمن یک انسجام درونی ایجاد کند که این خود یک برکت الهی است.

به گزارش افکارنیوز ،

آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نتیجه انتخابات و رأی 16 میلیونی رئیسی در انتخابات 96 اظهار داشت: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی پیروز عرصه اخلاق، متانت و صداقت است، او پیروز عرصه مسئولیت‌پذیری در قبال فقر و فساد و تبعیض و همت برای حل مشکل رکود تورمی بود.

آیت‌الله کعبی بابیان اینکه راه تغییر به نفع مردم تازه آغازشده و آقای رئیسی در این زمینه مسئولیت سنگینی دارد، تأکید کرد: آقای رئیسی قدرتمندانه وارد میدان رقابت انتخاباتی شد و درعین‌حال فردی قوی، مظلوم و متخلق بود که توانست بین نیروهای مؤمن یک انسجام درونی ایجاد کند که این خود یک برکت الهی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: امروز راه مبارزه با فقر و فساد و تبعیض پس از انسجام نیروهای مؤمن و استفاده از نیروهای متخصص و نیز چاره‌جویی برای حل مشکلات کشور آغاز شده و نیروهای انقلاب باید با نفس تازه تلاش خود را ادامه دهند.

وی ضمن تبریک به ملت بزرگ ایران برای خلق حماسه 40 میلیونی و مشارکت در انتخابات نظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: ما از رهبر حکیم انقلاب به خاطر تحقق عینی مردم‌سالاری و جلوه دادن به قدرت مردم تشکر و قدردانی می‌کنیم.

کد خبر: 359880

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT