پربازدیدترین ها

ساری-ایرنا- مجمع نمایندگان مازندران روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای با قدردانی از حضور گسترده مردم این خطه شمال کشور در انتخابات و تبریک به حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ، دوران پسا انتخابات را زمانه کار، همگرایی و پیشرفت ایرانی اسلامی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مجمع نمایندگان مازندران در این بیانیه که نسخه ای از آن به ایرنا مازندران ارسال شد ضمن اعلام همکاری با دولت منتخب دوازدهم از رئیس جمهور منتخب خواستند تا در دولت آینده برای اجرای برنامه ها و وعده ها توجه شایسته تری به استان مازندران داشته باشد.
نمایندگان مازندران در خانه ملت نوشتند : از مشارکت غرورآفرین و عزت مندانه مردم عزیز کشورمان به خصوص حضور 90 درصدی مردم ولایت مدار و فهیم مازندران در انتخابات 29 اردیبهشت که تجلی مردم سالاری دینی و نمایش قدرت نرم جمهوری اسلامی بود تشکر و قدر دانی نی نماییم .
نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی همچنین این حماسه باشکوه را به مقام معظم رهبری و آحاد ملت ایران اسلامی تبریک گفتند و تاکید کردند که مشارکت گسترده را خدمت گزاری شایسته به مردم می داند.
مجمع نمایندگان استان مازندران نوشتند : با همدلی دولت و مجلس روند خدمت رسانی به ملت خصوصا پیشرفت های اقتصادی و ایجاد اشتغال شتاب مضاعف می گیرد.
در این بیانیه نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی از دست اندرکاران انتخابات در این خطه شمال کشور نیز قدردانی کردند.
مازندران 12 نماینده در مجلس شورای اسلامی داردکه در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 10 نماینده از دکتر روحانی به عنوان نامزد انتخابات رئیس جمهوری حمایت کردند.
خبرنگار : حسین فلاحتی **انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

کد خبر: 359943

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT