پربازدیدترین ها

مشهد- ایرنا- گروهی از سهامداران موسسه کاسپین روز یکشنبه با حضور در استانداری خراسان رضوی و فرمانداری مشهد خواستار تعیین تکلیف وضعیت سپرده هایشان شدند.

به گزارش ایرنا، این افراد که خواستار رسیدگی به وضعیت سپرده هایشان و صدور دفترچه بانکی برای تعیین تکلیف حساب بانکی هستند می گیوند که مدیران موسسه کاسپین شهریور پارسال وعده صدور دفترچه بانکی برای سپرده های بالای 150 میلیون ریال دادند اما تاکنون نه تنها دفترچه ای صادر نشده بلکه برای سپرده های زیر 150 میلیون ریال نیز نتوانسته اند بدهی خود را تسویه کنند.
یکی از این امراد میزان سپرده گذاران خود را 2 میلیارد ریال ذکر و بیان کرد: بود طبق زمان بندی پولها پرداخت شود که متاسفانه تا کنون جوابی به ما داده نشده است.
وی که خواست نامش ذکر نشود افزود: طبق آخرین اظهارت نمایندگان کاسپین حتی مبالغی که مدتها بابت سود به ما پرداخت شده قرار است از اصل سود کم شود که این موضوع مورد رضایت ما نیست.
یکی دیگر از سپرده گذران با اشاره به عملی نشدن وعده ها گفت: پاسخی مطمئن از مسئولان می خواهیم و امیدواریم هر چه زودتر وضعیت ما مشخص شود.
حیدر اسلام نیا ادامه داد: تمام زندگی ام را فروختم برای برای 2 درصد سود بیشتر در این موسسه گذاشتم اما پس از سه ماه پرداخت، دیگر خبری از سود و اصل پولم نشد.
تعدادی از این افراد به عنوان نماینده برای گفت و گو با مسئولان فرمانداری مشهد فراخوانده شدند.
موسسه اعتباری کاسپین در چارچوب سیاستهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی و تبدیل تعاونیهای اعتبار به موسسات، از تجمیع تعاونیهای اعتبار فرشتگان، امید جلین گرگان، کشاورزان مازندران، حسنات اصفهان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، الزهرا مشهد، بدرتوس و پیوند از سال 1394 شکل گرفته و مشکلات تعاونیهای مورد اشاره با سهامدارانشان به آن منتقل شده است.
خبرنگار: حسین عباسی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
7495/1858

کد خبر: 359990

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT