پربازدیدترین ها

طباطبایی‌نژاد:

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تبریک به حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب دولت دوازدهم اظهار امیدواری کرد که همه مسئولانی که در آینده در کابینه جدید حضور دارند متوجه حضور و پیام مردم و منتقدین باشند.

حجت‌الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد، نماینده مردم اردستان، زواره و مهاباد و روستاهای تابعه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حضور گسترده مردم ایران در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: در ابتدا باید خداوند را شاکر بود و سپس از ملت ایران قدردانی کرد که با حماسه‌ای که آفریدند به صورت گسترده در همه پرسی نظام جمهوری اسلامی ایران شرکت کردند.

وی افزود: هر انتخابات را می توان به عنوان یک رفراندوم جدید و آری گفتن به قانون اساسی و جمهوری اسلامی و محور آن یعنی ولایت فقیه دانست.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه حضور 70 درصدی مردم در انتخابات یک آری به نظام جمهوری اسلامی است، تاکید کرد: در این زمینه باید هم خدا را سپاس گفت و هم از مردم برای حضورشان قدردانی کرد.

نماینده شهرستان اردستان با تبریک به رئیس‌جمهور منتخب اظهار امیدواری کرد که وی هم قدردان مردمی که در این انتخابات حضور یافتند، باشد و هم صدای مردمی که به وی رای داده اند و هم صدای منتقدان خود را بشنود و خود را رئیس‌جمهور تمام ملت ایران بداند و اعتماد آنها را قدر بداند و مشکلات مردم را در موضوعات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... حل کند.

وی افزود: باید این مسئولیت رئیس‌جمهور را تبریک گفت ضمن اینکه ایشان باید وعده هایی را که داده اند به سرانجام برسانند.

طباطبایی نژاد با تبریک به مقام معظم رهبری تصریح کرد: ایشان با درایت و تدبیر چند ماهه اخیرشان و در ایام انتخابات و در روز قبل از انتخابات باعث شدند انتخابات آرام و با امنیت کامل هم در روز برگزاری آن و هم در روز پس از آن برگزار شود و این باعث شد سراسر کشور آرامش و امنیت با حضور خود مردم برقرار باشد.

وی با تاکید بر اینکه در روز 29 اردیبهشت برگ زرین دیگری از انقلاب اسلامی ورق خورد، اظهار امیدواری کرد: همه مسئولانی که در آینده در کابینه حضور دارند متوجه حضور و پیام مردم و منتقدین باشند و مسئولیت خود را در چهار سال آینده که سرنوشت اجرایی را رقم می زنند به خوبی انجام داده و پاسخگوی مردم باشند.

وی با تشکر از حضور گسترده مردم شهرستان اردستان در انتخابات اخیر خاطرنشان کرد: حضور مردم این شهرستان در همه انتخابات‌ها پررنگ بوده است. در این انتخابات، مشارکت با توجه به اینکه این شهرستان محل رفت و آمد برخی استان‌های دیگر است بالای 100 درصد بوده است. این نشان می‌دهد تمام مردم این منطقه در انتخابات شرکت کرده‌اند که این امر بیانگر علاقه و عمق ایمان آنها به انقلاب است.

وی با تبریک به اعضای منتخب شورای شهر شهرستان اردستان، زواره، مهاباد و روستاهای تابعه تصریح کرد: امیدوارم اعضای شوراهای جدید قدم‌های موثر و مثبتی برای پیشرفت شهر و دیار خود بردارند و پا به پای بقیه مسئولین مشکلات مردم را رفع کنند.

کد خبر: 359995

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT