پربازدیدترین ها

اهواز - ایرنا - نمایندگاه مردم شوش ، اهواز و مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی با صدور پیام های جداگانه ای از حضور حماسی و افتخارآفرین مردم استان خوزستان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تجلیل کردند.

به گزارش ایرنا علی عسگر ظاهری نماینده مسجدسلیمان ، لالی و اندیکا در این پیام آورده است'اینجانب به سهم خود این حضور غرور آفرین را که بار دیگر مایه یاس دشمنان گردید به حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز ملت سلحشور ایران تبریک گفته و حضور سبزتان را در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شورای شهر و روستا را قدر می دانم و دست تک تک شما عزیزان را می فشارم.
شما هم همانند مردم عزیز ایران با حضور پرشور خود پای صندوق های رای ثابت کردید که همواره قلبتان برای ایران و انقلاب می تپد و دعوت مقام معظم رهبری را با حضور پر شور و افتخا آمیزتان لبیک گفتید.
در فراز دیگری از این پیام آمده است 'من به عنوان خادم شما در مجلس شورای اسلامی اعلام می کنم منتخب شما چه در ریاست جمهوری و یا شورا رای آورده باشد یا نه مهم نیست ؛ اهمیت حضور شما پای صندوق های رای بود که با این کار مشت محکمی به دهان دشمن مستکبر زدید.
این نماینده مجلس ابراز امیدواری کرد آقای روحانی به عنوان رئیس جمهوری و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا که نمایندگان مردم در دو پست متفاوت هستند حضورتان را با تلاش برای آبادانی شهر و کشور قدر بدانند.
سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی ضمن سپاس از مردم خوزستان در انتخابات 29اردیبهشت از حضور چشم‌گیر و گسترده مردم شریف و ولایتمدار شهرستان شوش که با شرکت گسترده خود در انتخابات به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و با خلق حماسه‌ای دیگر مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند و نیز همه کسانی که احساس مسئولیت کرده و وارد عرصه رقابتهای انتخاباتی شدند تقدیر و تشکر کرد.
نوری ضمن تبریک به منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شوش ابراز امیدواری کرد با توکل بر خداوند و با استطاعت از حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه پیشرفت و آبادانی این شهرستان بیش از پیش تلاش کرده و در راه خدمت‌رسانی به مردم که به فرموده معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) 'ولی نعمتان انقلابند' از هیچ کوششی دریغ نکنند.
همایون یوسفی نماینده مردم اهواز ، کارون ، حمیدیه و باوی در مجلس شورای اسلامی در پیام خود از ملت بصیر و آگاه ایران که با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب حماسه ای دیگر را خلق کرده و رشد و بلوغ سیاسی خود را به جهانیان نشان دادند تقدیر کرد.
در این پیام آمده است ملت شریف ایران و خوزستانی ها بار دیگر اثبات کردند که حاکم سرنوشت خویشند، ملت با حضور تعیین کننده خود ، نمونه ای عینی از دموکراسی تحت نام مردم سالاری اسلامی را به نمایش گذاشتند.
مردان و زنان ایران زمین با هر گرایش و تفکری آمدند تا بگویند نظاممان و ایرانمان را دوست داریم و در این میان مردم قهرمان خوزستان نقشی ممتاز داشتند.
یوسفی در این پیام آورده است 'مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه خوزستان نشان دادند علی رغم همه مشکلات ، همچنان پشتیبانی راسخ برای نظام جمهوری اسلامی هستند .
خوزستانی که در دفاع مقدس ،دینش را به کشور ادا نمود ،امروز در اوج شعور سیاسی است، حماسه آفرینی مردم شریف خوزستان در 29 اردیبهشت 96 ،برگ زرینی در تاریخ کشور است .
اینجانب​ از حضور پر شور مردم آگاه و بصیر خوزستان در انتخابات تشکر می کنم و از همه کاندیداهای شورای شهر و روستا و نیروهای ستادی شان که باعث ایجاد شور و نشاط در استان شدند کمال سپاسگزار ی را دارم.
این انتخابات باشکوه ،ایران عزیز ما را در نظام بین‌الملل سربلند کرد.
پیروزی قاطع دکتر حسن روحانی را به ایشان و ملت شریف ایران تبریک عرض می کنم و اعتماد مجدد مردم به دولت تدبیر و امید که رای به گفتمان اعتدال است برای ایشان و دولتمردان پرتلاشش آرزوی توفیق روز افزون در خدمتگذاری به کشور ،به ویژه خطه زرخیز خوزستان را دارم.
بر اساس اعلام ستاد انتخابات خوزستان ، مشارکت مردم خوزستان در انتخابات 29اردیبهشت ماه 65درصد بوده است.
/6002/6065
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

کد خبر: 360009

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT