پربازدیدترین ها

قم- ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تقدیر از حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای گفت: مردم ایران با تمام وجود در 29 اردیبهشت ماه از پیر و جوان، فقیر و غنی و مرد و زن برای خلق یک حماسه به میدان آمده و به اصلح رای دادند که این هوشیاری و آگاهی مردم شایسته تکریم است.

آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران در این روز بزرگ با حضور خود به اسلام، انقلاب، قرآن، علما و رهبر معظم انقلاب اظهار ارادت کرده و هر کس به فرد مورد علاقه خود رای داده است.
وی ادامه داد: از مردم به دلیل اینکه توانسته اند اصلح را با تشخیص خود انتخاب و برای چهار سال دیگر به رئیس جمهوری منتخب فرصت دادند که مشکلات مردم را حل کند باید صمیمانه سپاسگذار باشیم.
آیت الله مسعودی خمینی یادآورشد: از جناب آقای دکتر حسن روحانی که موفق به کسب رای مردم شده اند می خواهیم که در مقام مجری، به تمام معنا در این چهار سال خود را وقف مردم کند تا فرهنگ اسلامی، اقتصاد و معیشت مردم به سرحد قابل قبولی برسد.
وی ادامه داد: در روایات داریم انسان باید زندگی و معیشت قابل قبولی داشته باشد تا بتواند به اسلام و قران بپردازد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمه قم یادآورشد: اساس اصلی برای کمک به زندگی مردم، تولید سالم در داخل و افزایش کیفیت تولیدات داخلی می باشد و اگر کارخانه ای نیمه فعال و یا غیرفعال است باید به سرعت مشکل آن برطرف شود.
وی اظهار داشت: ما ازنظر نیروی انسانی، دانش و تخصص چیزی کم نداریم بنابراین اگر در حوزه تولید مشکلاتی وجود دارد باید برطرف شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه برگزار و دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری انتخاب شد.
7401/ 6133/ خبرنگار - بهمن اطمینان ** انتشار- جعفرمسلمی

کد خبر: 360045

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT