پربازدیدترین ها

دفتر تحکیم وحدت:

دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه‌ای درباره انتخابات تاکید کرد: رئیس‌جمهور در دولت جدید پذیرای نقد دلسوزان باشد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، شورای مرکزی اتحادیه (انجمن‌های اسلامی) دفتر تحکیم وحدت با انتشار بیانیه‌ای نکاتی را درباره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: مشارکت پرشور مردم در انتخابات روز جمعه را که نشانگر اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی است ارج می‌نهیم و از این بابت خداوند را شاکریم و برای رئیس‌جمهور قانونی و منتخب مردم آرزوی توفیق داریم. ما معتقدیم که موفقیت زمانی حاصل می‌شود که دولت دوازدهم اشتباهات گذشته را بپذیرد و برای رفع آن گام بردارد.

در ادامه تاکید شد: بررسی مسائل مهم جامعه و رصد سیاست‌های دولت یازدهم پیش از انتخابات، ما را به این نتیجه رساند که این دولت توان و عزم جدی برای حل مسائل اساسی کشور را ندارد، چرا که اساسا در تشخیص اولویت‌های کشور به خطا رفته و اگر روند قبلی ادامه پیدا کند، متاسفانه به زودی دولت با موج اعتراضات ملت مواجه خواهد شد، زیرا با این رویه نمی‌توان انتظار رفع فقر و بیکاری و فساد و فاصله طبقاتی موجود را داشت. همچنین شکاف‌های امنیتی موجود در قراردادهای نیمه مخفیانه بین‌المللی منعقد شده در دولت قبل، کشور را در وضعیت حساسی قرار داده است.

اعضای شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت تاکید کردند: دلسوزانه به رئیس‌جمهور محترم هشدار می‌دهیم که در نظر داشته باشند که در صورت ناامیدی رای‌دهندگان، اثرات زیان‌ باری برای نظام به وجود خواهد آمد. با توجه به اینکه اضافه شدن وعده‌های فراوان امسال به وعده‌های عملی نشده سال 92 شرایط را برای دولتمردان سخت‌تر کرده است.

در ادامه آمده است: متاسفانه در فرآیند برگزاری انتخابات امسال با بی‌نظمی‌های بی‌سابقه‌ای مواجه شدیم که مناسب‌شان ملت نبود. این مسئله ما را به یکی از این دو حالت می‌رساند. حالت خوش‌بینانه آن عدم کفایت دولت در برگزاری انتخابات و حالت دیگر نیز عدم صلاحیت و صداقت دولت برای پاسبانی از اعتماد ملت است که هیچ یک از این دو حالت شایسته دولت جمهوری اسلامی نیست. ما دانشجویان دفتر تحکیم وحدت مانند همیشه تابع قانون و رای شورای نگهبان، دولت منتخب ملت را صمیمانه در جهت خدمت به ملت یاری خواهیم رساند.

در پایان آمده است: به جناب آقای روحانی توصیه می‌کنیم که در دولت جدید پذیرای نقد دلسوزان بوده و از برنامه‌های تمامی صاحب‌نظران خصوصا کاندیداهای این دوره ریاست‌جمهوری استفاده کنند که هدف همه اعتلای نظام اسلامی و تحقق آرمان‌های انقلاب است.

کد خبر: 360072

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT