پربازدیدترین ها

دمشق - ایرنا - گردان های امام علی(ع) حاضر در سوریه در بیانیه ای به آمریکا و هم پیمانان آن هشدار دادند.

به گزارش ایرنا، سخنگوی گردان های امام علی(ع) - محور سوریه روز یکشنبه اعلام کرد پس از پیروزی های مختلف گردان های امام علی(ع) و دیگر گروه های مقاومت اسلامی در کنار ارتش سوریه با نزدیک شدن به پاکسازی مرزهای سوریه با عراق از گروه تروریستی داعش که از طرف آمریکا و هم پیمانانش حمایت و پشتیبانی می شود، فروپاشی نیروها و استحکامات داعش در این منطقه به دستپاچگی آمریکا و برخی عرب های صهیونیست و دخالت مستقیم آن ها و حمله به نیروهای سوریه به منظور توقف پیشروی آن ها منجر شد.
احمد الحاج افزود: این نخستین حمله آمریکا به گردان های امام علی (ع) نبود و پیش از این نیز آنها در تکریت حملاتی را به ما کرده بودند.
وی اضافه کرد: آمریکا و هم پیمانانش گمان می کنند با این اقدام اراده ما را در مبارزه با تروریست های ساخته آنها که با هرینه کشورهای عربی خلیج فارس حمایت می شوند سست می سازند.
الحاج اظهار کرد: این تجاوز آشکار نشانه ناتوانی مزدوران وابسته و شکست طرح تجزیه طلبانه آنان در منطقه است و تصمیم ها و اقدامات بدون اندیشه دامن آنها را می گیرد.
وی بیان کرد: با ادامه عملیات پاکسازی منطقه از گروه تروریستی داعش درکنار ارتش سوریه به این تجاوز پاسخ می دهیم و هرطرفی که بخواهد از پیشروی ما جلوگیری کند با تمام قدرت با آن برخورد می کنیم.
سخنگوی گردان های امام علی(ع) گفت: به آمریکا و هم پیمانانش نسبت به تکرار چنین تجاوزی هشدار می دهیم زیرا این بار با پاسخ سخت ما روبه رو خواهند شد.
الحاج اضافه کرد: به آمریکا توصیه می کنیم که نیروهایش را از مرزهای سوریه و عراق دور کند و مرزها را به ارتش سوریه تحویل دهد.
جنگنده های ائتلاف آمریکایی موسوم به ائتلاف بین المللی پنجشنبه گذشته یکی از مقرهای نظامی ارتش سوریه را در صحرای سوریه مورد حمله قرار داد که بر اثر آن شماری کشته و خسارت های مالی به بار آمد.
6116 **شبس *1488 *انتشاردهنده: بهمن بامداد**

کد خبر: 360096

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT