پربازدیدترین ها

در جلسه هیات وزیران به ریاست روحانی

هیأت وزیران با اختصاص مبلغ 9 هزار و 710 میلیارد و 54 میلیون ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در استان های سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان، هرمزگان، کرمان و همدان موافقت کرد.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت،‌ هیأت وزیران در جلسه بعد از ظهر امروز خود به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور با اختصاص مبلغ 9 هزار و 710 میلیارد و 54 میلیون ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از زلزله در مناطق روستایی، تأمین هزینه ناشی از امهال تسهیلات دریافتی صاحبان لنج های خسارت دیده و بازسازی تأسیسات زیربنایی سایر بخش های خسارت دیده ناشی از سیل و حوادث غیرمترقبه در استان های سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان، هرمزگان، کرمان و همدان موافقت کرد.

در این جلسه همچنین به‌منظور توسعه شبکه آزادراهی کشور، افزایش ایمنی، سرعت در جابجایی بار و مسافر، صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کاهش زمان سفر و آلودگی محیط زیست و افزایش ظرفیت ترافیکی، مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای پروژه‌های آزادراه کنارگذر شمالی اراک (بخشی از آزادراه سلفچگان اراک خرم‌آباد)، آزادراه بندر شهید رجایی ایسین تونل شهید میرزایی و آزادراه شیراز سپیدان صادر شد.

*مجوز موافقتنامه برقراری لغو روادید میان ایران و ویتنام صادر شد

هیأت وزیران همچنین با صدور مجوز برقراری مقررات لغو روادید برای دارندگان گذرنامه های خاص یا خدمت بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سوسیالیستی ویتنام به شرط عمل متقابل موافقت کرد.

هیأت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری این طرح ها اعلام کرد.

کد خبر: 360097

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT