پربازدیدترین ها

تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی حماسه 29 اردیبهشت را به دکتر روحانی ، همۀ پدیدآورندگان این حماسۀ عظیم ملی و تمامی دوستداران و دلبستگان عزّت و عظمت ایرانِ اسلامی تبریک و شادباش گفت.

به گزارش ایرنا، متن پیام تبریک علی اکبر صالحی به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
لَقَد رَضِی اللهُ عَن المؤمنین إذ یبایعونکَ تَحتَ الشجرةِ فَعَلِمَ ما فی قلوبِهِم فَاَنزَلَ السکینهَ عَلَیهم وَ أثابَهُم فَتحاً قریباً
در آینده ای نه چندان دور که مورّخان و پژوهشگران حوزۀ علوم سیاسی و اجتماعی به کنکاش و کندوکاو در علل و عوامل استقرار و تثبیت مردمسالاری در ایران اسلامی مبادرت خواهند نمود، اکثریت قریب به اتّفاق آنان به ذکر جمیلِ حماسه ای تاریخ ساز و تحوّل آفرین خواهند پرداخت.
به این نکتۀ باریکتر از مو اشاره خواهند کرد که همزمان با سال های پایانی قرن چهاردهم هجری و در آستانۀ ورود به سدۀ جدید خورشیدی، آحاد ملت زمان شناس فهیم ایران در داخل و خارج کشور بویژه جوانان برومند این سرزمینِ همیشه جاوید، از رهگذر درک مقتضیات زمانه و با پندآموزی از تجربیاتِ تاریخی نسلهای گذشته، پای در میدان نهادند و با عزمی استوار و اراده ای خلل ناپذیر، بلوغ سیاسی و فرهنگی خود را در معرضِ نگاه پرسشگر جهانیان به نمایش گذاشتند.
بدون تردید، برگزاری شکوهمند انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آستانۀ چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و نهضت عظیم ضداستبدادی، بعنوان نقطۀ عطف تاریخی و سرآغاز یک رستاخیز ملی به حافظۀ تاریخی یک ملت دیرپا و تمدن ساز سپرده خواهد شد و به سرمشقی مثال زدنی برای ملّت های مسلمان در راه دستیابی به مردمسالاری بر پایۀ آموزه های راستین ایمانی و مطابق با تعالیم بلند اسلام رحمانی تبدیل خواهد شد.
اینجانب به نمایندگی از سوی خانوادۀ بزرگ و افتخارآفرین صنعت هسته ای کشور، پیشانیِ ستایش و سپاس به درگاه پروردگار قادر متعال می سایم و با درود فراوان به پیشگاه ملّت بزرگ ایران، خلق حماسۀ 29 اردیبهشت 1396 را به محضر رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی، حضرت آیت اله خامنه ای (مدّ ظله العالی)، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی، همۀ پدیدآورندگان این حماسۀ عظیم ملّی و تمامی دوستداران و دلبستگان عزّت و عظمت ایرانِ اسلامی تبریک و شادباش عرض می نمایم.
امید است در پرتو الطاف و عنایات الهی و به یُمن همراهی و همگامی اقشار و طبقات مختلف ملّت و حمایت مستمر فرد فرد آنان از برنامه های دولت تدبیر و امید برای آزادی و آبادی این سرزمین خدایی، شاهد تقویتِ پیوند ناگسستنی میان ملّت و دولت اسلامی و هدایتِ این شور و شعف ملّی در مسیر تحقّق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی باشیم.
دوام سلامتی و مزید سرافرازی و بهروزی خدمتگزارانِ صدیق میهن عزیز اسلامی را در سایۀ توجّهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه یگانۀ هستی بخش مسئلت می نمایم.
شب وصل است و طی شد نامۀ هجر/ سلامٌ فیه حَتّی مَطلعِ الفجر
دلا در عاشقی، ثابت قدم باش/که در این ره نباشد کارِ بی اجر
والسلامُ علیکمُ و رحمه الله و برکاته»
سیام**3061**1449**تنظیم کننده: میترا بلندقامتی**انتشاردهنده: امیر کاردان راد

کد خبر: 360099

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT