پربازدیدترین ها

کرج- ایرنا- مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، طرح ضیافت با هدف تنظیم بازار محصولات کشاورزی در این استان به اجرا در می آید.

به گزارش ایرنا، حبیب اله لواء روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود، افزود: طرح ضیافت با هدف تنظیم بازار در ایام ماه مبارک رمضان همانند سال‌های گذشته با عرضه محصولات اساسی شامل برنج، شکر، مرغ منجمد و گوشت گوساله توسط غرف سازمان میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای ، تعاونی های مصرف و اعضاء اتحادیه های خواربار فروشان و سوپر مارکتداران از امروز تا 10 تیر ماه در استان اجرا می‌شود.
وی اظهار داشت: تنظیم بازار مجموعه سیاستگذاری‌ها و فعالیت‌هایی است که به منظور ایجاد ثبات در بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان اعمال می‌شود و این وظیفه که از 3 سال پیش بر عهده سازمان جهاد کشاورزی گذاشته شده ، با موفقیت به اجرا در آمده و در سال جاری نیز با مشارکت دستگاه‌های ذی‌ربط این طرح در دستور کار سازمان قرار دارد.
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی البرز افزود: طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در استان البرز نیز همزمان با شروع ماه مبارک رمضان توسط سازمان بازرسی و نظارت، تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های نظارتی ذی‌ربط در سطح استان آغاز می شود.
وی گفت: مقرر شده در آستانه ماه مبارک رمضان 720 تن گوشت مرغ منجمد در صورت نیاز بازار به قیمت هر کیلو 53 هزار ریال تحویل درب سردخانه ( قیمت مصرف کننده در حدود 57 هزار ریال)، 67 تن گوشت قرمزمنجمد به قیمت هر کیلو 220 هزار ریال ران و 230 هزار ریال سردست و مخلوط درب سردخانه شرکت پشتیبانی امور دام ( قیمت مصرف کننده از 225 هزار الی 235 هزار ریال بسته به درجه بندی گوشت برای مصرف کننده) عرضه می شود.
لواء ادامه داد: همچنین 1080 تن برنج خارجی به قیمت 24 هزار ریال به صورت عمده ( 27 هزار ریال برای مصرف کننده)، 1605 تن شکر به قیمت هر کیلو 25 هزار و 200 ریال درب انبار ) 28 هزار و 550 ریال برای مصرف کننده در جهت تامین نیاز مصرف‌کنندگان در سطح مراکز عرضه و فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی مصرف استان عرضه شود.
وی یاد آور شد: فروشگاه‌های عرضه مستقیم کالا شامل غرف میادین میوه و تره بار ،فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی های مصرف فعال و فروشگاه‌های محلی در سطح استان در این ایام مبارک آماده ارائه خدمت‌رسانی به همشهریان در خصوص تامین مایحتاج ضروری مورد نیاز خود در این ماه پر برکت هستند.
6156/ 6155 خبرنگار: نوشین طهماسبی**انتشاردهنده: محمد عزیزپور

کد خبر: 361339

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT