پربازدیدترین ها

رضایی در صبحگاه نیروهای مسلح شهرستان فریمان:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز پیش بینی دیگری از امام خمینی محقق شده و مردم "اسلام آمریکایی" را به وضوح می بینند.

به گزارش افکارنیوز ،

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع یگان‌های سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، خانواده‌های شهدا، روحانیون و مسئولان شهرستان فریمان با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: آزادی خرمشهر نه فقط آزادی یک شهر، بلکه به منزله اعلام حاکمیت استقرار یافته جمهوری اسلامی و جرقه‌ای از نور الهی بود که اعتماد به نفس را به مستضعفان عالم برگرداند و چراغ امید را در دل مسلمین روشن کرد. شهرستان فریمان در عملیات بیت المقدس زرمندگان بسیاری داشت و شهدایی را در این علمیات تقدیم اسلام و انقلاب کرد.

رضایی افزود: وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، در شبکه استعمار و استبداد منطقه انفجاری پدید آمد و مردم ایران توانستند شاه را که یکی از حلقه‌های این زنجیره بود، از آن جدا کنند. مردم ایران پس از عبور از توطئه‌های این شبکه با روی کار آمدن مدیریت انقلابی در نیروهای مسلح، در سال دوم جنگ موفق شدند خرمشهر را آزاد کنند.

وی گفت: با آزادی خرمشهر، برج بلندی با پرچم انقلاب اسلامی در منطقه ظهور پیدا کرد و دشمنان انقلاب، حیرت زده شدند که با انقلاب اسلامی ایران چه کنند. آقای بوش پس از اشغال افغانستان و عراق می‌خواست به ایران حمله کند، اما با نظر ژنرال‌های پنتاگون عقب نشست، به پرونده هسته‌ای ایران پرداخت و تحریم‌های گسترده اقتصادی را در دستور کار خود قرار داد. دوستانی که فکر می‌کنند با مذاکرات جلوی جنگ را گرفته اند، اشتباه می‌کنند، زیرا اگر دشمن با جنگ به اهداف خود می‌رسید، هرگز پای میز مذاکرات نمی‌آمد.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توطئه‌های جدید آمریکا با محوریت ملک سلمان علیه ملت ایران گفت: وقتی جلسه ائتلاف آمریکایی - اسلامی برگزار می‌شود، گویی پیش بینی دیگری از امام خمینی (ره) محقق شده تا مردم "اسلام آمریکایی" را به وضوح در این صحنه ببینند. این توطئه جدید به دنبال خارج کردن ایران از سوریه و تشکیل دیوار نظامی در مرزهای سوریه است؛ چرا که آن‌ها می‌خواهند در مرحله بعد به سراغ لبنان بروند و حزب الله را تضعیف کنند. دشمنان اسلام از وحدت، حضور و اقتدار مردم ایران می‌ترسند و به همین دلیل می‌خواهند به اسرائیل و آل سعود کمک کنند.

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: در انتخابات اخیر، حضور ملت ایران در صحنه، به نظام ما قدرت و اعتباری مضاعف داد؛ به طوری که بسیاری از ملت‌های منطقه آرزو دارند مانند ملت بزرگ ایران، در مدیریت کشورشان نقش آفرین باشند. آمریکا همان مسیری را که زمانی با شاه و صدام طی می‌کرد، با پیرمرد سعودی پی گرفته است، اما ان شا الله این سلاح‌ها که به آل سعود می‌دهند، روزی به دست مردم مسلمان می‌افتد و آمریکایی‌ها به اشتباه بزرگ خود پی می‌برند.

فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم را بزرگترین سرمایه و پشتوانه نظام خواند وافزود: دولتمردان ما می‌توانند از این ظرفیت، برای تقویت اقتصاد، برادری و ارزش‌های انقلاب اسلامی استفاده کنند؛ زیرا هر قدر از ارزش‌ها فاصله بگیریم، در اقتدار خود، دچار تنزل می‌شویم.

رضایی، اقتدار ایران را اقتداری معنوی، اعتقادی و در وهله آخر حکومتی توصیف کرد و گفت: با وجود این، وضعیت اقتصادی امروز ایران، در شأن انقلاب اسلامی نیست و باید با تمسک به ارزش‌های انقلاب، در زندگی مردم، بهبود و پیشرفت حاصل شود.

در ابتدای این صبحگاه، پس از سان دیدن سرلشکر پاسدار محسن رضایی از نیروهای مسلح، سیداحسان قاضی زاده، نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی، حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را در این شهرستان، خوش آمد گفت.

کد خبر: 361421

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT