پربازدیدترین ها

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان با بیان این مطلب، اظهار داشت:رفتار آمریکا در عراق و سوریه، نمونه کامل تناقضات و فریبکاری آشکار است چرا که از یک طرف از تروریست ها حمایت می‌کند و از طرف دیگر ائتلاف های ضد تروریسم راه اندازی می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان با بیان این مطلب، اظهار داشت:رفتار آمریکا در عراق و سوریه، نمونه کامل تناقضات و فریبکاری آشکار است چرا که از یک طرف از تروریست ها حمایت می‌کند و از طرف دیگر ائتلاف های ضد تروریسم راه اندازی می‌کند.

سردار جزایری با بای این مطلب ، افزود: هرگونه توافق با دولت فریبکار آمریکا غیرقابل قبول است و نباید در زمین بازی های دو گانه کاخ سفید در جهت منافع نامشروع آمریکایی‌ها گام نهاد.

این مقام مسئول در نیروهای مسلح افزود: عراق و سوریه از روزهای سخت و پرتلاطم گذر کرده اند و کشورهایی که توانسته اند بدون حمایت دیگران از گردنه های سخت عبور کنند، من بعد هم خواهند توانست از استقلال و تمامیت ارضی خود دفاع نمایند.

جزایری با تاکید بر اینکه هیچکس حق ندارد به جای مردم و دولت‌های قانونی این کشورها تصمیم‌گیری کند، خاطرنشان کرد: کشورهای متحد ضد تروریسم آمریکایی، باید بیش ازپیش با یکدیگر نزدیک باشند.

کد خبر: 379397

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT