پربازدیدترین ها

جابری‌انصاری در دیدار با رهبران ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطینی:

معاون وزیر امور خارجه در جریان سفر به سوریه با رهبران ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطین مستقر در دمشق دیدار و پیرامون آخرین تحولات منطقه به ویژه مسئله فلسطین گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش ایلنا، رهبران گروه‌های فلسطینی در این دیدار با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایت از فلسطین و قدس و اشاره به توطئه‌ها و خطراتی که در سایه بحران‌های منطقه متوجه فلسطین است، از همراهی برخی کشورهای عربی با طرح‌های صهیونیستی - آمریکایی برای به حاشیه کشاندن مسئله فلسطین به عنوان موضوع اساسی جهان اسلام ابراز تاسف کردند.

حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه نیز با برشمردن نقاط عطف تحولات و روندهای یکصد ساله اخیر منطقه و فراز و نشیب‌های مسئله فلسطین گفت: امروز با دور جدیدی از توطئه‌های دشمنان بر علیه ملت‌های منطقه و فلسطین مواجهیم؛ اما چه زمانی با توطئه علیه منافع ملت‌ها و فلسطین و قدس مواجه نبوده‌ایم؟

او افزود: برای ادامه راه باید مقاومت ملت‌های منطقه و موفقیت‌های کم‌نظیر مجموعه نیروهای مقاومت در چهار دهه اخیر پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نیز در کنار توطئه‌ها مورد توجه قرار دهیم تا بتوانیم راه خود را در میان طوفان حوادث جاری به درستی تشخیص دهیم.

در این دیدار که در سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق انجام شد، رهبران و نمایندگان گروه‌های جنبش جهاد اسلامی فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین، جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین، جبهه خلق برای آزادی فلسطین - فرماندهی کل، جنبش آزادیبخش ملی فلسطین - فتح انتفاضه، جبهه مبارزه مردمی فلسطین، جبهه آزادیبخش فلسطین و گروه صاعقه و همچنین رئیس جمعیت دوستی فلسطین و ایران حضور داشتند.

کد خبر: 379453

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT