پربازدیدترین ها

تهران- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در دیدار اعضای فراکسیون امید مجلس از مشورت و همفکری با گروه‌ها و افراد همسو برای انتخاب نفرات کابینه دوازدهم استقبال کرد و گفت: این نظرات را در چینش کابینه دخیل می کنم.

بهرام پارسایی شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به دیدار اعضای هیات رئیسه و کمیته تعامل فراکسیون امید مجلس با رئیس جمهوری گفت: در این دیدار در مورد کابینه دوازدهم و شاخص های کابینه گفت وگو کردیم.
وی افزود: در این جلسه اعضای فراکسیون امید مجلس مطالبات و نظرات خود را درباره کابینه به رئیس جمهوری اعلام و مطالبات و مطالب مورد نظر خود درباره نحوه چینش کابینه دوازدهم را مطرح کردند.
پارسایی ادامه داد: در این دیدار ما از رئیس جمهوری درخواست کردیم در انتخاب کابینه به گفتمانی برخواسته از رای ٢٤ میلیونی توجه کند.
وی افزود: در این جلسه همچنین گزارشی درباره عملکرد کابینه فعلی به صورت خصوصی در اختیار روحانی قرار گرفت و بر لزوم تاثیر این ارزیابی در انتخاب یا عدم انتخاب وزرا تاکید شد.
پارسایی گفت: رئیس جمهوری در این دیدار به اهمیت نظرخواهی از گروه‌ها و جریان‌های همراه و همسو اشاره کرد.
سخنگوی فراکسیون امید اظهار داشت : رئیس جمهوری در این دیدار اعلام کرد که از مشورت و همفکری با گروه‌ها و افراد همفکر و همسو استقبال کرده و این نظرات را در چینش کابینه دخیل می کند.
شبد**9121**1953**9122**خبرنگار: سمیه لاری**انتشار دهنده: مهدی نعمتی

کد خبر: 379458

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT