پربازدیدترین ها

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که به منظور شرکت در نشست کمیته سیاسی مشترک دو کشور و رایزنی با مقامات سوریه به دمشق سفر کرده است عصر روز چهارشنبه با نخست وزیر سوریه دیدار و پیرامون تحولات جاری و همکاری‌های دو کشور در ابعاد مختلف اقتصادی و سیاسی گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

خبرگزاری ایسنا: معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که به منظور شرکت در نشست کمیته سیاسی مشترک دو کشور و رایزنی با مقامات سوریه به دمشق سفر کرده است عصر روز چهارشنبه با نخست وزیر سوریه دیدار و پیرامون تحولات جاری و همکاری‌های دو کشور در ابعاد مختلف اقتصادی و سیاسی گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

«محمد عماد خمیس» در این ملاقات با اشاره به دعوت از معاون اول رئیس جمهور یرای سفر به سوریه گفت: امیدوارم به زودی شاهد سفر ایشان به سوریه باشیم تا بتوانیم موضوعات مختلف همکاری های اقتصادی دو کشور را پی گیری و مورد توافق قرار دهیم.

حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه نیز با اشاره به روابط استراتژیک دو کشور بر ضرورت اجرایی شدن توافق های بعمل آمده بین طرفین در زمینه های اقتصادی تاکید کرد.

آقای محمد عماد خمیس نخست وزیر سوریه در پایان با تشکر از حمایت های اقتصادی و سیاسی ایران از سوریه بر ضرورت ارتقاء روابط اقتصادی میان دو کشور تاکید کرد.

کد خبر: 379481

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT