پربازدیدترین ها

با رای نمایندگان مجلس

طرح بیمه موسسان و مدیران‌ آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد جهت رفع ابهامات و تصحیح ادبیات و شفاف‌ شدن محل اعتبارات به کمیسیون مشترک بازگشت داده شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ، طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد که جزئیات آن در جلسه علنی امروز سه‌شنبه چهارم مهرماه مورد بررسی نمایندگان قرار داشت به علت ابهاماتی به کمیسیون مشترک بازگشت داده شد.

بنابراین گزارش پس از ورود مجلس به جزئیات این طرح که کلیات آن دیروز به تصویب رسیده بود و سخنان موافقان و مخالفان درباره مواد آ‌ن علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متن طرح از نظر ادبی شفاف نبوده و دارای ابهاماتی است گفت: محل اعتبارات طرح مشخص نیست و معلوم نیست که آیا میزان درآمد پیش‌بینی در طرح کارشناسی شده است یا نه؟

وی ادامه داد: اصل طرح خوب است و کلیات آن هم رای ‌آورده است اما باید راهکارهایی بیابیم که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یکساله نشود.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان ملت گفت: اگر موافق باشید طرح بیمه موسسات و مدیران آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد را دو شوری کنیم تا یکبار دیگر به کمیسیون مشترک برود و اشکالات آن برطرف و ادبیاتش تصحیح شود، به علاوه سازمان تامین اجتماعی و دولت مشکل بار مالی آن را رفع کنند و از نظر مالی تامین اعتبار شود.

کد خبر: 398513

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT