پربازدیدترین ها

آیت‌الله جنتی:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تأکید کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید باشکوه‌ترین مراسم این چهل سال باشد.

به گزارش افکارنیوز ،

آیت‌الله احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عصر امروز(دوشنبه) در نشست هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در ساختمان مجلس خبرگان برگزار شد، اظهار داشت: باید توجه کنیم از کجا به کجا رسیدیم و به کجا باید برویم ولی بسیاری از جوانان ما به این نکته توجه ندارند درصورتی‌که خداوند در قرآن کریم، نتیجه کفران نعمت را عذاب شدید دانسته است.

آیت‌الله جنتی افزود: اولین نعمت، نعمت امام(ره) است و هرچه در مورد ایشان صحبت می‌کنم کم می‌آورم و مصداق تمام آیات اعم از مؤمنان، مصلحان و عبادالرحمن را در امام(ره) می‌بینم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری، بابیان اینکه نعمت امام منشأ نعمات دیگری برای انقلاب اسلامی شده است، گفت: اولین نعمتی که به مسلمانان داده شد، پیغمبر اسلام بودند و اولین نعمت به این کشور هم امام بود؛ نتیجه نعمت امام عزت بی‌نظیر در دنیا بود و 40 سال است که خدا این قدرت را با تمام دشمنی‌های موجود، با پشتوانه مردم حفظ کرده است.

وی ادامه داد: مردمی بودن و پشتوانه امام باعث شد دشمن نتواند کاری کند و هرکاری هم کرده‌اند با شکست مواجه شده و انقلاب ما در چهاردیواری ایران محاصره نشد و باعث شد اسرائیلی که نیل تا فرات هدفش بود، در حال حاضر باید کلاهش را نگه دارد که باد نبرد.

آیت‌الله جنتی تأکید کرد:‌ اگر انقلاب اسلامی نبود، لبنان و سوریه و مصر و لیبی آزاد نشده بود، این عزت را باید حفظ کنیم و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باید باشکوه‌ترین مراسم این چهل سال باشد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری، ادامه داد: 22 بهمن و 9 دی معجزه می‌کند و چهلمین سالگرد باید ده‌ها برابر آن مراسم‌ها بازتاب داشته باشد و تمام ارگان‌ها باید به نسل موجود بفهمانند که چه کسی هستیم.

وی افزود: عده‌ای در داخل و خارج دنبال راه‌اندازی دوباره نظام سکولار هستند و از امثال شهید حججی که کل کشور را تحت تأثیر قرارداد، عصبانی هستند؛ استقبال گسترده مردم از شهید حججی از باشکوه‌ترین تشییع‌های بعد انقلاب بود و دشمن از توپ و تانک ما به‌اندازه انقلابی‌گری نمی‌ترسد.

کد خبر: 401925

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT