پربازدیدترین ها

در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد انقلاب

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: باید یک بررسی دقیق از دستاوردها، نقاط قوت و ضعف 4دهه انقلاب به‌دست بیاوریم.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم ، سردار مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که عصر امروز(دوشنبه 17 مهر) در محل دبیرخانه شورای نگهبان برگزار شد، اظهار داشت: ما اول باید ببینیم انتظارمان از 40 سالگی انقلاب چیست و پس از آن در راستای برگزاری جشن برای آن حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه باید یک بررسی دقیق از دستاوردها، نقاط قوت و ضعف 4دهه انقلاب به‌دست بیاوریم، گفت: به نظر من پاسخ به این سوال خط مشی ما را تعیین می‌کند. نکته دوم این است که باید در این چارچوب سیاست های کلان نوشته شود که در این جلسه بحثی در رابطه با آن نشد و در جلسات آتی باید به آن پرداخته شود.

سردار جزایری خاطرنشان کرد: مطلب دیگری که بسیار مهم است و مغفول مانده این است که جا پای حضور مردم در این گونه مراسمات به درستی مشخص نیست. از طرفی باید وظایف کمیته‌ها و کارگروهها به درستی روشن شود تا دستگاهها و سازمانها مردمی وظایف خود را بدانند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: آخرین نکته‌ای که به آن تاکید می‌کنم فضای مجازی است. این فصا به قدری بزرگ است که کار آن با یک کمیته جمع نمی‌شود و باید چند کمیته برای آن تشکیل شود.

کد خبر: 401928

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT