پربازدیدترین ها

سیف خبر داد:

رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: در زمینه تحقق چشم‌انداز سی میلیاردی میان ایران و ترکیه نیز در سفرم به آنکارا بررسی‌های فنی لازم در حوزه بانکی انجام دادیم.

به گزارش ایلنا، ولی‌الله سیف، رییس کل بانک مرکزی در جریان سفر به ترکیه گفت: در تلاش هستیم در اولین فرصت تسویه نتیجه مبادلات تجاری براساس سوآپ ارزی را با طرف ترک نهایی کرده و اسناد لازم را در اولین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور که به زودی برگزارخواهد شد، به امضا رسانیم.

وی با بیان اینکه در زمینه تحقق چشم‌انداز سی میلیاردی میان ایران و ترکیه نیز در سفرم به آنکارا بررسی‌های فنی لازم در حوزه بانکی انجام دادیم، اظهار داشت: امیدواریم در راستای توسعه مبادلات بانکی میان دو کشور این هدف بزرگ میان دو کشور نیز هرچه سریع‌تر به نقطه نهایی خود برسد.

رئیس بانک مرکزی افزود: امیدواریم اسناد مورد نظر دو کشور در حوزه مالی به زودی در کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه به امضا رسانده شود.

همچنین محمدابراهیم طاهریان، سفیر ایران در ترکیه تصریح کرد: سفر رییس کل بانک مرکزی ایران به ترکیه نشان از اهمیت و جدی بودن روابط دو کشور در مسیر توسعه همکاری‌های مشترک در کلیه سطوح اقتصادی به ویژه تسهیل امور بانکی است.

کد خبر: 401955

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT