پربازدیدترین ها

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس گفت: نامه تذکر به رئیس‌جمهور درباره رئیس دولت اصلاحات امضا نکرده‌ام و اسمم به اشتباه در میان امضاکنندگان درج شده است.

خبرگزاری فارس: علیرضا ابراهیمی نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار درباره انتشار اسامی امضاکنندگان نامه تذکر ب مجلس به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور توضیحاتی داد.

وی با اشاره به این که نامش در میان امضاکنندگان این نامه آمده است، گفت:‌ چنین نامه‌ای را امضا نکرده‌ام و اسمم به اشتباه در میان امضاکنندگان درج شده است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نماینده‌ای که نامه تذکر به رئیس‌جمهور را امضا کرده است، آقای علی ابراهیمی نماینده محترم شازند است، در حالی که در برخی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در مقابل نام ایشان عنوان نماینده آزادشهر و رامیان درج شده است.

به گزارش فارس، دیروز یکشنبه 86 نماینده مجلس طی نامه‌ای به حسن روحانی نسبت به آنچه وضع محدودیت‌های موقت جدید برای یکی از سران فتنه خواندند،‌ تذکر دادند.

این در حالی است که حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه روز گذشته در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره اِعمال محدودیت جدید برای رئیس دولت اصلاحات خاطرنشان کرد: دادستان ویژه روحانیت گفته است که محدودیت‌ها مثل سابق و براساس مصوبه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی است.

سخنگوی قوه قضاییه در ادامه تصریح کرد: اقدام جدیدی صورت نگرفته و همان محدودیت‌های قبلی بوده که هر چند وقت یکبار نامه‌ای به ضابطان داده می‌شد و همین دستور گذشته باز هم صادر و تمدید شده است.

کد خبر: 402002

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT