پربازدیدترین ها

بهمن قربانی، در تعریف فلسفه انتخابات گفت: انتخابات یک حق برای هر ایرانی است یعنی هر ایرانی برای جامعه و کشور خود تصمیم گیری خواهد کرد و اینگونه مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند؛ اما باید اول از انتخابات تعریف صحیحی داشته باشیم.

چشم دنیا به انتخابات ایران است / شوراها تاکنون کارنامه خوبی نداشته اند
فرماندار هرسین گفت: انتخابات در ایران یکی از اتفاقات مهم بوده و چشم همه دنیا به انتخابات در ایران دوخته شده است.

بهمن قربانی، در تعریف فلسفه انتخابات گفت: انتخابات یک حق برای هر ایرانی است یعنی هر ایرانی برای جامعه و کشور خود تصمیم گیری خواهد کرد و اینگونه مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند؛ اما باید اول از انتخابات تعریف صحیحی داشته باشیم.

وی در رابطه با اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم در کشور ایران اعتقادات خاصی دارند، مردم ما خودشان بودند که این انقلاب مقدس را تشکیل دادند و با شرکت پرشور در انتخابات برای نگهداری و حفاظت آن تلاش می کنند.

وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری در همه جای دنیا صورت می گیرد اما در زمان انتخابات ایران؛ چشم دنیا به خصوص دشمنان این مرز و بوم به حضور مردم در انتخابات است.

قربانی افزود: مردم باید با توجه به اینکه دشمنان می دانند ملت ایران پشتوانه این انقلاب هستند، با حضور پرشور خود در انتخابات اقتدار این نظام را حفظ کنند.

وی ادامه داد: ۳۵ سال است که با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور در انتخابات می جنگیم و مردم هستند که این انقلاب را نگه داشته اند، باید هر سال وابستگی خود را به نظام بیشتر کنیم و انتخابات را حماسی تر از سال های گذشته برگزار کنیم.

قربانی در خصوص اینکه نیاز امروز جمهوری اسلامی ایران به چه نوع رئیس جمهوری است، گفت: ملت ما خود آگاه هستند، باید فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند که جرات و جسارت داشته باشد و بتواند ارزش های جمهوری اسلامی ایران را حفظ کرده و فردی ولایتمدار دارای معرفت سیاسی و صالح باشد و سکان نظام را به موفقیت در دست بگیرد.

وی در رابطه با انتخابات شوراها گفت: شوراها در کل استان کارنامه قابل قبولی ندارند، شاید چون برنامه ریزی صحیح نداشته اند و نتوانسته اند معنی صحیح شوراها را درک کنند.

فرماندار هرسین افزود: اما اگر واقعا به عنوان یک نماینده برای شهر خود کاری انجام دهند باید دلسوزانه و کارشناسانه کارهایی را برای پیشرفت، زیبایی و … شهر خود انجام دهند نه اینکه به صورت مداوم جلسه های بی نتیجه بگذارند، مردم باید آگاه باشند که افرادی را که شایستگی کامل را دارا هستند انتخاب کنند.

قربانی در خصوص تدابیر انجام شده برای انتخابات در پایان گفت: حدود ۱۴۹ صندوق اخذ رای ثابت و ۹ صندوق اخذ رای به صورت سیار در شهرستان هرسین خواهیم گذاشت، اما شاید تغییراتی در تعداد صندوق ها به وجود بیاید و به تعداد صندوق های سیار افزوده شود.

کد خبر: 44267

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT