پربازدیدترین ها

از ساعت ۱۶ امروز صورت می گیرد؛

اولین دور از مناظره های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم که به موضوعات و مباحثاقتصادی اختصاص دارد از ساعت ۱۶ امروز با حضور هر ۸ کاندیدای حاضر در صحنه رقابت، آغاز خواهد شد.

با آغاز مناظره های تلویزیونی کاندیداهای ریاست جمهوری ماراتن انتخابات وارد جذاب ترین و حساس ترین بخش خود خواهد شد تا همه ایرانیان بتوانند با مشاهده زنده گفتگوی رو در روی ۸ کاندیدای انتخابات مقایسه ای بین گزینه های مطرح ریاست جمهوری داشته باشند و در انتها یکی را برای اهداء کلید پاستور برگزینند.

در مناظره های انتخاباتی این دوره از انتخابات تغییرات محسوسی نسبت به گذشته بوجود آمده است، به طوریکه بر خلاف رویه قبلی، هر ۸ کاندیدای حاضر در صحنه رقابت پای میز مناظره خواهند نشست. این در حالی است که در انتخابات ریاست جمهوری دهم کاندیداها به صورت ۲ به ۲ با یکدیگر به مناظره می پرداختند.

در مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم که از عصر امروز جمعه کلید خواهد خورد، هر ۸ نامزد در استودیوی در نظر گرفته شده توسط صدا و سیما حاضر می شوند و هر یک به مدت ۳۰ دقیقه پاسخگوی سئوالات کارشناسان و ارائه نظرات خود در خصوص اداره کشور در بخش های فرهنگی - اجتماعی، اقتصادی و سیاسی خواهند بود. البته یکی از نکاتی که شاید باعثکاسته شدن از جذابیت مناظره های پیش رو شود زمان طولانی آن است که ۲۱۰ دقیقه یعنی حدود ۳.۵ ساعت به طول خواهد انجامید.

این در حالی است که پیش از این رئیس سازمان صدا و سیما هم اعلام کرده بود: در صورتی که تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بیش از ۵ نفر باشد، مناظره ها به صورت گروهی انجام خواهد شد.

از امروز تا ۲۴ خرداد ماه ۳ مناظره با حضور هر ۸ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. اولین مناظره امروز جمعه ساعت ۱۶ آغاز می شود. دومین مناظره چهارشنبه(۱۵ خرداد ماه) و سومین مناظره جمعه(۱۷ خرداد ماه) پخش خواهد شد.

مناظره امروز با موضوع مباحثاقتصادی است که اجرای این برنامه را مجتبی حیدری مجری - کارشناس نام آشنای رسانه ملی بر عهده دارد.
مناظره ها به مدت ۲۱۰ دقیقه از ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود و تکرار آن در همان روز ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. همچنین این مناظره ها همزمان از رادیو ایران نیز به صورت زنده و تکرار آن در همان روز ساعت ۲۱ از رادیو جوان پخش می شود.

همچنین طی جلسات متعددی که سید عزت الله ضرغامی با مجریان تلویزیون برگزار کرد، برای برگزاری مناظره اقتصادی مرتضی حیدری، مناظره فرهنگی محمد جعفر خسروی و مناظره سیاسی حسن سلطانی انتخاب شده اند.

کد خبر: 44309

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT