پربازدیدترین ها

وحید جلیلی با بیان اینکه نه خودش و نه برادرش سعید، در انتخابات ۸۴ به احمدی نژاد رای نداده اند، گفت: بخشی از برنامه های اقتصادی جلیلی در مناظره جمعه شب بیان می شود.

شب گذشته، وحید جلیلی که پس از حضور در جمع تعدادی از هواداران برادرش سعید جلیلی در میناب در تالار شهید آوینی بندرعباس نیز برای حاضران سخنرانی کرد، با اشاره به شخصیت، برنامه ها و تفکرات سعید جلیلی اظهار کرد: نگاه سعید به مفهوم مقاومت اساسی و کاربردی است به نحوی که وی اعتقاد دارد، می توان از راه مقاومت فرصت های متعدد و ماندگاری را برای ملت ایران خلق کرد.

به گفته وی، سعید بر این عقیده است که می توان با برنامه پذیر کردن ادارات، پیشرفت و توسعه مدیریتی کشور را رقم و جلوی تخلفات و اختلاس ها را گرفت.

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه هستند دلسوزانی که از ما و جلیلی می خواهند که در راستای جذب رای بیشتر شعارهای زودبازده تری را بیان کنیم، افزود: این در حالی است که جلیلی مخالف پمپاژ شعاری و وعده های زودگذر است.

وی افزود: سعید جمعه شب در مناظره هشت کاندیدا برخی از برنامه های اقتصادی خود را شرح می دهد و این در حالی است که وی از یکی تیم های زبده اقتصادی در کنار خود بهره می گیرد که در بین آنها اساتید مطرحی دیده می شوند.

جلیلی با بیان اینکه وصله های همانند ارتباط جلیلی با جریان های انحرافی به وی نمی چسبد و طراز جلیلی از این حرف ها بالاتر است، افزود: جلیلی تاکنون به هیچ گروه یا جناحی وابستگی نداشته است و در این راستا می توان به این امر اشاره کرد که عضو هیچ حزبی و یا جناجی نبوده است.

به گفته این فعال سیاسی این طبیعی است زمانی که کسی در حال مطرح شدن است وی را تخریب می کنند و بعضا برخی ها خود را به آن شخص نزدیک می کنند و از نام او هزینه می کنند.

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه نه خودش و نه سعید جلیلی در انتخابات ۸۴ به احمدی نژاد رای نداده اند، افزود: ارتباط جلیلی با احمدی نژاد همواره ارتباطی معتدل بوده است.

جلیلی با بیان اینکه برادرش هیچ گاه جناحی و باندی عمل نمی کند افزود: هستند همکلاسی ها و هم دوره های وی که به دلیل عدم توجه او به خواسته هایشان برای احراز پست و سمت، به مخالفان سرسخت وی تبدیل شده اند و این نشان از قانونمندی جلیلی دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی از شعارهای برادرش سعید در انتخابات «آزاد سازی ظرفیت های مردمی» با محور مقاومت و خلق فرصت هاست، اضافه کرد: دکتر جلیلی بر این عقیده است که با تبیین صحیح نظام و جمهوری اسلامی می توان در میان مدت و دراز مدت ایران را به الگویی برای سایر کشورها تبدیل کرد که بسیاری از مشکلات کنونی آن نیز در این روند ترفیع می شود.

کد خبر: 44311

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT