پربازدیدترین ها

ما تا آخرین نفس از دکتر قالیباف حمایت می کنیم

همایش با شکوه جوانان انقلابی حامی دکتر محمدباقر قالیباف با عنوان رویش در کرمانشاه برگزارشد

بزرگ ترین همایش جوانان انقلابی حامی دکتر محمد باقر قالیباف، عصر روز یک شنبه، سیزدهم خردادماه هزاروسیصد و نود و دو، با حضور جمع کثیری از جوانان پرشور و انقلابی از کرمانشاه و شهرستان های اطراف در محل ستاد مرکزی انتخابات دکتر قالیباف درکرمانشاه برگزارشد.

دراین همایش که دکتر فلاحت پیشه، دکتر سعید طلوعی، آقای نوروزی مدیرکل حقوقی شهرداری تهران، رییس ستاد جوانان استان دکتر قالیباف، و گروه انبوهی از جوانان علاقه مند و انقلابی حامی دکتر قالیباف حضورداشتند، سخنرانان به بحثو بررسی پیرامون اهمیت حضورمردم درانتخابات، جایگاه ریاست جمهوری در قانون اساسی، وظایف رییس جمهور، وظایف مردم درقبال دولت و مشارکت آنان در امورسیاسی، راه های برون رفت ار معضلات کشور، همدلی و همگرایی در شرایط حساس مملکت، هدررفت منابع در دولت های نهم و دهم، وضرورت خلق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری، پرداختند.

درابتدای این مراسم، آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از جوانان حاضردرمراسم تلاوت شد، سپس حضار با استماع سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران به پا خاستند و مراسم رسما " آغاز شد.

دکتر فلاحت پیشه؛ کارشناس مسایل سیاسی و نماینده سابق مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، به عنوان نخستین سخنران؛ با اشاره به سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و ایام چهاردهم و پانزدهم خردادماه که امام خمینی برای همیشه این روز را عزای عمومی اعلام کرده است، جوانان را به تداوم راه امام و رعایت شرایط و موقعیت این ماه، توصیه کرد و افزود: خداوند بزرگ را شکرگزارهستم که به نمایندگی از دوت پیشرفت و عدالت درخدمت مردم و خصوصا " جوانان هوشمند و دلیراین خطه از میهن اسلامی هستم.

وی گفت: روزی درخدمت آقای دکتر قالیباف بودم و ازایشان پرسیدم که فلسفه شما برای استفاده از نیروهای کرمانشاهی در شهرداری تهران چیست؟ و ایشان پاسخ جالبی دادند و آن - این بود که من به کرمانشاهی ها و مردم کرد اعتماد دارم، آنها مردهستند و مرام دارند و هیچ گاه خیانت نمی کنند(شعار جوانان: عشق امید اندیشه / دکتر فلاحت پیشه). وی گفت من هم معتقدم که کرمانشاهی ها واقعا مرد هستند و این را در دوران جنگ عملا " به اثبات رسانده اند.

دکتر فلاحت پیشه درادامه سخنان خود گفت: شما می دانید که من ۲۳ سال است درامورسیاسی دخیل است و به عنوان یک تحلیل گر امورسیاسی بالاخره دراین زمینه تجاربی دارم و به همین خاطر صراحتا " می گویم که دکتر قالیباف؛ اصلح هستند، به دو دلیل: اول این که ایشان عملا " فردی صادق هستند و بسیارتلاش گر. شما تلاش بی شائبه ایشان را در شهرداری تهران، نیروی انتظامی و دیگر مصادر و مناصبی که داشته اند، دیده اید و لازم به توضیح واضحات نیست، دیگراین که آقای قالیباف برنامه دارند و برنامه شان براساس سوابق کاری شان است.

فلاحت پیشه گفت: آقای قالیباف ۱۲ سال است که برای کشور درحال برنامه ریزی هستند و این خودش؛ دلیل بسیار محکمی است بر درایت، آینده بینی، و اصلح بودنشان.

وی با اشاره به درآمد ۷۰۰میلیارد دلاری نفت، گفت: واقعا " انسان متحیراست که دولت با این حجم بسیار انبوه درآمد نفتی چه کارکرده است، مملکت را به کجا رسانده است؟

وی تصریح کرد: ببرهای آسیا؛(اشاره به کشورهای جنوب شرق آسیا: سنگاپور، تایوان، تایلند، چین و…) با مبلغی خیلی کم تر ازاین ۷۰۰میلیارد دلار ببراقتصادی آسیا شدند، درحالی که وقتی شروع کردند به اجرای برنامه های توسعه؛ حتی جزء کشورهای جهان سومی هم نبودند، کشورهای جهان چهارمی بودند، یعنی دیگر از این کشورها بدبخت تر پیدا نمی شد، اما الآن ما کجا هستیم و آنها، کجا؟

وی افزد: واقعا " انسان باید به حال این مملکت و این کسانی که مثلا " مدیرومسوول هستند، گریست. این همه درآمد، خیلی عظیم جوانان پرانرژی و نجیب، نیروی انسانی کارآمد، این همه منابع و معادن، پس این پول ها کجا رفته و چرا کسی به این مساله رسیدگی نمی کند؟!

دکتر فلاحت پیشه گفت: طرف هشت سال است می گوید لیست ۳۰۰ نفر مفسد اقتصادی را درجیب دارد، اما هیچ وقت نمی گوید که اینها چه کسانی هستند، خوب آقای عزیز بیا و بگو، چرا اینها را معرفی نمی کنی؟!

وی با اشاره به توانایی های ذاتی آقای دکتر محمد باقر قالیباف؛ گفت: آقای قالیباف بدون تعارف هرجاکه رفتند، منشاء تحول شدند و همه چیز را عوض کردند، شهرداری تهران، نیروی انتظامی، نیروی هوایی سپاه، و هرجایی که قدم گذاشتند، مبارک بود و با مدیریت قوی ساختارهارا عوض کردند، برای این که ایشان ذاتا " انسان بابرنامه ای هستند، بسیارپرکارند و من اطلاع دارم که از سی روز ماه را بیست و هشت روزش را ایشان در شهرداری نماز می خوانند، یعنی همه اش سرکارهستند.

دکتر فلاحت پیشه بحثریاست جمهوری را بسیارمهم ارزیابی کردند و افزودند: مگر می شود مملکتی به این بزرگی، ملتی به این عظمت و انقلابی به این معروفیت و اهمیت را به دست دولتی داد که اصلا " درمورد هیچ چیز پاسخ گو نیست؟!

فلاحت پیشه دولت آقای قالیباف را پاسخ گو دانستند و گفتند: آقای قالیباف شخصیتی دارند که وقتی کاری را انجام دادند، می آیند و می گویند که این کار را انجام دادم ووقتی هم اشتباهی مرتکب شدند و یا درانجام کاری موفق نبودند، شجاعانه می آیند و به مردم می گویند به این دلیل نشد و معذرت خواهی هم می کنند، این یعنی دولت مردمی، انقلابی، عمل گرا، کارآمد و پاسخ گو.

دکترنوروزی مدیرکل حقوقی شهرداری تهران هم، دراین مراسم ضمن تقدیراز حضور پرشور جوانان دراین اجتماع باشکوه، مطالبی را بیان داشت.

وی گفت: ما اکنون در حساس ترین شرایط انقلاب خود قرارداریم و دشمنان پیوسته القامی کنند که شرکت درانتخابات فایده ای ندارد و اوضاع تغییر نمی کند.

نوروزی تلاش دشمن را دراین زمینه به این مساله مرتبط دانست که دشمنان دلشان برای ملت ما نسوخته، آنها می خواهند میزان مشارکت مردمی را دراین انتخابات پایین بیاورند تا یک گروه معاند طرفدار خودشان درایران روی کاربیاید و اوضاع را به دست بگیرد. پ

وی تاکید کرد که اما این مردم نمی گذارند، جوانان پرشور و انقلابی درصحنه حضوردارند، هشیارند و حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری را حتما " و به امید خدا تحقق خواهند بخشید و سرنوشت مملکت خودشان را دردست می گیرند.

وی گفت همه مشکلات قابل حل است و ملت ایران این را ثابت کرده که می تواند در بحرانی ترین شرایط، سخت ترین مشکلات را حل بکند.

دکترنوروزی تصریح کرد: ما دراین مملکت همه چیزداریم، ما کشور ثروتمندی هستیم، ما منابع و ذخایر فراوان دراختیارداریم، جوانان پرانرژی، فعال و مولد دراختیارداریم، اما متاسفانه مدیریت مان مشکل دارد و باید این مساله را حل کنیم.

نوروزی خاطرنشان ساخت که همه کاندیداها برای ما محترم هستند، اما ما می گوییم مشکل این نیست که هرکس بیاید درمورد اقتصاد، فرهنگ، اموربانکی و مالی، ورزش، سیاست و غیره صحبت کند، اینها مهم هستند، اما نکته اساسی نیستند، نکته اساسی اینجاست که ما همه این ها راداریم؛ اما مدیریت وروش مدیریت کارآمد نداریم و باید روی این مساله تاکید کنیم که اگر این مشکل حل بشود، قطعا " همه مشکلات حل خواهد شد.

وی اظهارامیدواری کرد که جوانان پرشور و انقلابی حامی دکتر قالیباف، با انتخاب فرد اصلح، سرنوشت کشور خود را به دست کسی بسپارند که هم مدیرباشد، هم توانمند و کارآمد و هم پاسخ گو که دراین هنگام جمعیت با سردادن شعارهایی حمایت خود را از آقای قالیباف به عنوان فرد اصلح این دوره از انتخابات ریاست جمهوری قاطعانه اعلام کردند.

کد خبر: 45618

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT