پربازدیدترین ها

در ادامه کارشکنی ها در اجرای برجام؛

تهران- ایرنا- مدافع ملی پوش تیم فوتبال استقلال تهران گفت: قراردادم با باشگاه استقلال امروز به پایان رسید، اما دوست دارم همچنان در این تیم حضور داشته باشم.

به گزارش سه شنبه شب ایرنا، وریا غفوری پس از صعود استقلال به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: در ابتدا باید بگویم اگر در این مسابقه شعاری علیه قلعه نویی داده شده باشد، اصلا کار درستی نبوده است. باید حرمت همه بزرگان استقلال حفظ شود و فراموش نکنیم استقلال باید قلعه نویی سه دوره قهرمان لیگ برتر شده است.
وی ادامه داد: شرایط بازی رفت با دیدار برگشت بسیار متفاوت بود. متاسفانه در آن مسابقه تیام را در اختیار نداشتیم و این به تیم استقلال ضرر زیادی رساند. در کنار این مساله چمن ورزشگاه فولاد شهر هم برای ارایه یک بازی خوب مساعد نبود.
بازیکن ملی پوش استقلال تهران، گفت: باید از تماشاگران خوب خود تشکر کنم که امروز و در این بازی حساس ما را تنها نگذاشتند و به اعتقاد من آنها در آسیا بی نظیر هستند.
وی در خصوص وضعیت خود برای فصل آینده، تصریح کرد: باشگاه در این مدت به دنبال حل مشکلات درونی و پرداخت بدهی ها و همچنین تمدید قرارداد شفر بوده و از این پس با بازیکنانی همچون من که قراردادشان به پایان رسیده ، مذاکره خواهد کرد.
غفوری اظهار داشت: تمایل زیادی به تمدید قرارداد خود با باشگاه استقلال دارم اما باید دید آیا باشگاه می خواهد این اتفاق رخ دهد یا خیر.
دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در حالی برگزار شد که آبی های پایتخت موفق شدند با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسند و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.
شب گذشته نیز پرسپولیس با عبور از سد الجزیره امارات به یک چهارم نهایی رسید.
شبد**9118**1597*9122

کد خبر: 461544

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT