پربازدیدترین ها

شهرداری تهران پیش از مدیریت قالیباف حساب و کتاب مشخصی نداشت اما از زمانی که قالیباف شهردار شده تمام هزینه ها و درآمد ها منتشر شده است، ضمن اینکه او نشان داده با همه می تواند کار کند و اعتقادی به جناح بندی های موجود در کشور ندارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: قالیباف در تمام پست هایی که تاکنون کار کرده وعده ای نداده که به آن عمل نکرده باشد و ما او را به عنوان مرد عمل می شناسیم.

نادرقاضی پور در گفت وگو با افکارنیوز درباره خصوصیات مدیریتی دکتر قالیباف و اینکه چه مواردی وی را از دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری متمایز می کند اظهار کرد: آقای قالیباف در تمام پست هایی که تاکنون کار کرده وعده ای نداده که به آن عمل نکرده باشد و ما او را به عنوان مرد عمل می شناسیم زیرا تنها مدیر اجرایی است که به زمان بندی معتقد است و آن را اجرا می کند.

نمایده ارومیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شهرداری تهران پیش از مدیریت قالیباف حساب و کتاب مشخصی نداشت اما از زمانی که قالیباف شهردار شده تمام هزینه ها و درآمد ها منتشر شده است، ضمن اینکه او نشان داده با همه می تواند کار کند و اعتقادی به جناح بندی های موجود در کشور ندارد.

قاضی پور با بیان اینکه ولایتمداری قالیباف مهمترین خصوصیت او است تصریح کرد: این کاندیدای ریاست جمهوری تنها به دنبال توسعه و رشد و شکوفایی کشور است و فردی است که به زیر ساخت ها اهمیت زیادی می دهد.
وی یادآورشد: قالیباف هنگامی که نیروی انتظامی را گرفت و هنگامی که آن را تحویل داد تحولات فراوانی در آن بوجود آورد ضمن اینکه در نیروی هوایی سپاه هم همینطور رفتار کرد در شهرداری تهران هم که همه مردم تهران می بینند چقدر تحولات مثبت در این شهر ایجاد کرده است.

قاضی پور درباره دلایل حمایت خود از قالیباف گفت: وقتی می بینم تونل توحید و بزرگراه امام علی(ع) را به سرعت به بهره برداری رساند و هنگامی که می دیدم شب یک خانه را تخریب می کرد و صبح که می خواستم سوار مترو بشوم می دیم در همان محل فضای ایجاد یک پارک را تدارک دیده است به این نتیجه رسیدم که این فرد تنها کسی است که در شرایط فعلی می تواند کشور را به سوی پیشرفت و توسعه هدایت کند.

وی افزود: قالیباف فردی است که سرش را پایین انداخته و فقط کار می کند. زمانی که شهرداری را تحویل گرفت ۳۵ درصد درآمدهای شهرداری از دولت بود و امروز این مبلغ به ۵ درصد کاهش یافته ضمن اینکه از همه مهمتر او ولایتمدار و تابع رهبر است.

قاضی پور خاطرنشان کرد: البته پیروزی ایشان در دور نخست بسیار محتمل است و بحمدالله فضای عمومی استان اذربایجان غربی به شدت به نفع ایشان است و مردم اقبال خوبی نسبت به او دارند.

کد خبر: 46522

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT