پربازدیدترین ها

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: عبور از شرایط کنونی و حل معضلات نیازمند همدلی مردم است و برخوردهای گزینشی و تنگ نظرانه جناحی و باندی به حل معضلات کمک نمی کند.

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از فرزندان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران بر نقش و جایگاه بی بدیل شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی در پیروزی، تثبیت و حفظ نظام اسلامی و صبر و مقاومت خانواده های معزز آنان در تاریخ انقلاب، تأکید کرد.

وی تصریح کرد: زمانی که شرق، غرب و ارتجاع منطقه با هماهنگی و همکاری یکدیگر، کمر به نابودی انقلاب نوپای ایران بسته بودند، فرزندان غیور و سلحشور شما عزیزان در قالب نیروهای سپاه، ارتش و جوانان داوطلب بسیجی، از دین و کشور دفاع و حجم بالای شرارت های دشمنان را خنثی کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس، همه مردم با قومیت ها، ادیان و مذاهب مختلف، برادرانه علیه متجاوزان به جمهوری اسلامی ایران می جنگیدند و حماسه می آفریدند.

هاشمی رفسنجانی افزود: اکنون نیز کشور نیازمند وحدت انسجام و یکپارچگی بیشتر مردم و مسئولان است و نباید با برخوردهای سلیقه ای و گزینشی به ویژه با خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، موجبات سرخوردگی و گلایه آنان را فراهم کرد.

وی با اشاره به برخی گلایه ها و نگرانی های خانواده های شهدا از شرایط موجود کشور و برخوردهای تبعیض آمیز، گفت: برخوردهای سلیقه ای در جامعه، ناشی از تعصبات افکار باندی و جناحی در کشور است و به ویژه با خانواده های شهدا، ایثارگران و مفقودان که صاحبان اصلی انقلاب هستند، نباید این گونه رفتار شود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: عبور از شرایط کنونی و حل معضلات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی که ناشی از سوءمدیریت ها در داخل و مشکلات سیاسی خارجی است، نیاز به همدلی و مشارکت و همراهی همه مردم با سلایق و تفکرات مختلف دارد و حربه حذف و برخوردهای گزینشی و تنگ نظرانه جناحی و باندی نمی تواند به حل مشکلات و برون رفت جامعه از شرایط موجود کمک کند.

در ابتدای این دیدار، محمد اسدی، علی اکباتانی نژاد، مهندس نادری، امیرمحمد بابایی و محمدی از خانواده معزز شهدا و ایثارگران به بیان نظرات و دغدغه های خود و خانواده های شهدا درباره مسائل و مشکلات جامعه پرداختند.

کد خبر: 46886

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT