پربازدیدترین ها

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در جمع فرماندهان، مسئولان و کارکنان پایور و وظیفه این نیرو گفت: شرکت در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح، عامل مهم و بازدارنده تهدیدهاست.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با اشاره به این­که نظامیان باید آمادگی خود را در تمام شرایط برای رویارویی با هر پیشامدی حفظ کنند، افزود: هیچ نظام و کشوری از جنگ استقبال نمی­ کند بلکه تمام کشور­ها سعی می­ کنند تا آنجا که در توان دارند، با اقدامات بازدارنده کار را به جنگ نکشانند.

وی با بیان این­که آمادگی نظامیان، یک عامل بازدارنده در برابر دشمنان است، افزود: رأی دادن و گزینش اصلح­ترین کاندیدا یک عامل مهم و بازدارنده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در ادامه گفت: ما نظامیان مکلفیم کسی را به­عنوان رئیس جمهور انتخاب کنیم که در روز دفاع و کارزار سیاست خوبی به­کار گیرد و تأثیرگذار باشد، زیرا جنگ­، اگر چه کسی از آن استقبال نمی­کند، اما ادامه سیاست است و از دیپلماسی جدا نیست.

وی همچنین با تأکید بر منع قانونی نظامیان در دخالت در امور سیاسی و تبلیغ کردن برای کاندیدا­ها عنوان کرد: ما به­عنوان یک نظامی باید از مسائل سیاسی آگاهی داشته باشیم اما فقط در جایی که مجاز به ورود هستیم، حضور پیدا کنیم.

امیر سرتیپ نصیرزاده تأکید کرد: از جاهایی که نه تنها مجاز به ورود هستیم، بلکه باید با قدرت و آگاهی هر چه بیشتر حضور پیدا کنیم، شرکت در انتخابات و انداختن رأی در صندوق است.

وی با تأکید بر این­که کارکنان نیروی هوایی باید در انتخابات ریاست جمهوری ۲۴ خرداد حضور پررنگ و پرشوری داشته باشند، تصریح کرد: همه ما باید منویات مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا، حضرت امام خامنه­ای را در مورد ویژگی­های کاندیدای اصلح مد نظر قرار داده، آگاهی خود را افزایش دهیم و با اطلاعات کامل رأی خود را به صندوق بیندازیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در ادامه با عنوان این مطلب که سیاست­های داخلی و خارجی دولت در تمام ابعاد زندگی ایرانی­ها تأثیرگذار است، گفت: ما باید در انتخاب مسئول اجرایی کشور نقش داشته و به کسی که شایسته­تر است رأی دهیم.

وی در پایان با توصیه به خانواده کارکنان نیروی هوایی برای مشارکت قوی و پرشور در انتخابات، گفت: باید با این حضور حداکثری، مشت محکمی بر دهان دشمن بزنیم.

کد خبر: 47181

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT