پربازدیدترین ها

رییس جمعیت هلال احمر ایران موفقیت دکتر حسن روحانی در کسب آرای اکثریت مردم را به وی تبریک گفت.

ابوالحسن فقیه، در شصت و سومین جلسه شورایعالی جمعیت هلال احمر با تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین حضور پرشور ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی گفت: لازم است موفقیت جناب آقای حجت الاسلام دکتر حسن روحانی را در کسب آرای اکثریت مردم به ایشان تبریک بگویم.

رییس جمعیت هلال احمر در این جلسه ضمن ارائه گزارش از فعالیت های جمعیت هلال احمر در طرح امداد نوروزی، طرح «فرشتگان رحمت»، راه اندازی خط امداد و نجات ۱۱۲ و همچنین فعالیت های امداد و نجات صورت گرفته در زلزله های اخیر در بوشهر، بشاگرد و سراوان به برگزاری هشتمین کنفرانس جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا(منا) در اردیبهشت سال جاری در تهران اشاره کرد و گفت: برگزاری این کنفرانس در سطح بسیار خوب و با مشارکت ۴۰ کشور یک موفقیت بزرگ برای جمعیت هلال احمر و جمهوری اسلامی ایران به حساب می آید.

رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به افزایش ۴۲ درصدی بودجه جمعیت در قانون بودجه ۹۲ افزود: از همکاری و مساعدت ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خاطر این رشد بودجه ای قابل توجه و ایجاد ردیف بودجه ای مستقل برای موسسه آموزش عالی هلال ایران و همچنین احیای ردیف یک درصد از حق فروش بلیت هواپیما و کشتی به جمعیت هلال احمر تشکر می کنم.

بنابراین گزارش در این جلسه حسین مظفر، عضو شورایعالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با تبریک حماسه حضور ملت قهرمان و مشارکت عزت بخش و عظمت آفرین گفت: آرزوی موفقیت برای آقای روحانی، رییس جمهور منتخب ملت ایران دارم.

وی در ادامه با تشکر از امدادگران جمعیت هلال احمر و تلاشگران عرصه خدمت افزود: این جلسه اولین جلسه بعد از نوروز ۹۲ است و جا دارد از همه عزیزانی که آسایش خودشان را صرف کردند تا مردم در نوروز با آرامش به سفر بروند تشکر کنم.

کد خبر: 48400

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT