پربازدیدترین ها

پیشنهاد تامینی لیچایی به وزارت بهداشت:

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی معتقد است به جای پرداخت یارانه دارو به هدفمندی وزارت بهداشت بیمه هایی که نمی توانند کمک چندانی به مردم داشته باشند را تقویت کنند.

حسن تامینی لیچایی در ارزیابی از تصمیم وزارت بهداشت برای واریز یارانه دارو به هدفمندی اظهار کرد: به نظر می رسد این طرح طرحی اشتباهی باشد؛ زیرا چیزی از پایان کار دولت فعلی باقی نمانده است.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه نسبت به موضوع به وزارت بهداشت اعتراض کرده ایم گفت: در جلسه این کمیسیون نیز از وزیر بهداشت خواسته شده است که جلوی این موضوع گرفته شود چرا که به نظر می رسد انجام این کار غیرمنطقی است.

وی تصریح کرد: ممکن است افرادی باشند که نیاز مبرم به دارو نداشته و در مقابل برخی افراد با بیماری های خاص نیاز شدیدی داشته باشند و مبلغی کمی به آنها تعلق گیرد در حالی که معتقد هستیم باید بیمه ها تقویت شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت بیمه ها به جای پرداخت یارانه دارو به هدفمندی گفت: پیشنهاد کمیسیون بهداشت نیز بر این مبناست که دفترچه های بیمه که در بسیاری از مراکز درمانی کاربرد خاصی ندارد تقویت شوند و به جای پرداختن یارانه دارو به هدفمندی وزارت بهداشت درصد تقویت بیمه ها به ویژه برای کسانی که با بیمارهای خاص دست و پنجه نرم می کنند باشد.

انتهای پیام

کد خبر: 48957

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT