پربازدیدترین ها

یاسر هاشمی گفت: باید پذیرفت که به رغم تمام نقص ها دولت محمود احمدی نژاد زحمات بسیاری کشیده است پس باید از وی و تمام کابینه اش تشکر کرد.

یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی امشب با حضور در همایش حامیان حجت السلام حسن روحانی که در ورزشگاه تختی شهر اندیشه واقع در شهرستان شهریار برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات کشور را باید حل کرد و این امر میسر نمی شود مگر آنکه مسئولان خود را خادم این ملت غیور و حاضر در صحنه بداند و وعده های پیشین خود را فراموش نکنند.

وی در ادامه ضمن تشکر از عملکرد دولت نهم و دهم در طول ۸ سال خدمت خود به مردم گفت: باید پذیرفت که به رغم تمام نقص ها دولت محمود احمدی نژاد زحمات بسیاری کشیده است پس باید از وی و تمام کابینه اش تشکر کرد.

فرزند آیت الله هاشمی افزود: باید فرهنگ رفاقت و دوستی در بین تمام مسئولان جا بیفتد و آنان باید در تمام رقابت ها و انتقادها بازهم با یکدیگر رفیق باشند و با کمک یکدیگر و به دور از هرگونه مشکل و اختلافی در حل مشکلات فعلی کشور و مردم تلاش کنند.

یاسر هاشمی درباره پاسخگو بودن رئیس جمهور و دیگر مسئولان اظهار داشت: رئیس جمهور منتخب باید به توقعاتی که به حق در مردم ایجاد کرده است پاسخگو باشد و آنان را فراموش نکند و باید مراکزی ایجاد کند تا مردم بتوانند در کمال آزادی سئوالات خود را از وی بپرسند و پاسخ خود را به طور واضح و آشکار دریافت کنند.

وی در پایان از تمام مسئولان خواست که امید را در کشور و به ویژه در مردم و در بین جوانان گسترش دهند چرا که هیچ کشور و مردمی نمی توانند بدون امید به حیات خویش ادامه دهد.

کد خبر: 49307

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT